1. SUPINE
  2. Blog sauny
  3. 7 inspiracji na saunę w domu lub ogrodzie

7 inspiracji na saunę w domu lub ogrodzie

Sauna w domu lub ogrodzie – zainspiruj się i wybierz styl, który będzie się komponował ze stylem budynku.

Sauna w domu lub ogrodzie to luksus, na który może sobie pozwolić coraz więcej osób. Rodzaj sauny zależy od preferencji użytkowników, ale nie tylko nad rodzajem należy się zastanowić. Wykonujemy sauny według indywidualnych projektów, które pozwalają doskonale wkomponować się im w styl i atmosferę domu oraz ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z siedmioma realizacjami – jesteśmy producentem, który do tematu podchodzi z pasją!

Sauna pasująca do wnętrza oraz ogrodu. Poznaj 7 pomysłów na saunę.

Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualny projekt oraz wizualizację. W związku z tym jeszcze przed realizacją możesz przekonać się, jak sauna będzie się komponowała w domu lub ogrodzie.

1. Tradycyjna sauna fińska

Zacznijmy od tradycyjnego projektu. Sauna wykonana z drewna lipy, które jest niezwykle przyjemne w dotyku, co sprzyja atmosferze relaksu. Tradycyjna sauna fińska może być uzupełnieniem pokoju kąpielowego.

2. Sauna w stylu góralskim

Drewniana sauna domowa może być wykończona wyjątkowym i unikatowym zdobieniem, na przykład w góralskim stylu. Wykończenie powinno pasować do wnętrza budynku, aby tworzyć spójną całość. Zaprezentowana sauna doskonale komponuje się z zakopiańską atmosferą.

3. Sauna w stylu skandynawskim

Z kolei w minimalistycznym wnętrzu doskonale sprawdza się styl skandynawski. Naturalne tworzywo, czyli drewno, zostało pomalowane na jasny kolor. Dodatkowo saunę wykończyliśmy lustrem weneckim, które optycznie powiększa pomieszczenie i sprawia, że sauna staje się minimalistycznym obiektem.

4. Sauna na poddaszu

Jeżeli myślisz, że nie masz miejsca na saunę domową… Coś wymyślimy! Zainspiruj się tą skromną sauną na poddaszu. Przeszklony front sprawia, że sauna optycznie nie zajmuje dużo miejsca, przez co pomieszczenie nie zostało pomniejszone.
Mała sauna ogrodowa z tarasem i szybą

5. Nowoczesna sauna ogrodowa

Czy sauna może być nowoczesna? Oczywiście – przekonaj się na podstawie tej sauny ogrodowej. Sama konstrukcja jest bardzo nowoczesna, a dodatkowo elewacja budynku została pokryta blachą w modnym kolorze antracytowym.
Sauna ogrodowa fińska

6. Ekskluzywna sauna ogrodowa z balią i grillem

Domek z sauną w typie all in one. Budynek został zaprojektowany w ten sposób, aby spełnić kompleksową funkcję miejsca wypoczynkowo-rekreacyjnego. Saunę uzupełnia nie tylko pomieszczenie z toaletą i prysznicem, ale również balia oraz grill z wędzarnią i barkiem.

7. Nowoczesna sauna fińska

Tym razem prezentujemy nowoczesną saunę domową. Unikatowy styl został podkreślony przeszkloną ścianą oraz cylindrycznym piecem.

7 przykładów saun domowych i ogrodowych pozwoliło zaprezentować wybór wykończenia i stylu.

Zaprezentowaliśmy 7 pomysłów na sauny domowe oraz ogrodowe. Do każdej realizacji podchodzimy z ogromną pasją. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Sauna to inwestycja na lata, dlatego uważamy, że powinna pasować do stylu domu i ogrodu. Jednak jesteśmy otwarci na nowe pomysły!

Zapraszamy do zapoznania się z pozostały realizacjami: Realizacje