1. SUPINE
  2. Blog sauny
  3. Darmowa wizualizacja sauny – zamów projekt Twojej sauny!

Darmowa wizualizacja sauny – zamów projekt Twojej sauny!

Marzysz o prywatnej saunie, jednak wciąż zastanawiasz się, czy w Twoim domu lub ogrodzie znajdzie się na nią miejsce? Wspaniale! Ten tekst jest właśnie dla Ciebie! W kilku krótkich akapitach przedstawimy, jak to u nas wygląda: od spotkania, poprzez darmową wizualizację sauny, do realizacji.

Pierwszym krokiem zmierzającym w stronę własnej sauny jest spotkanie z wykonawcą. Podczas rozmowy chętnie zapoznamy się z Twoją wizją. Zderzymy Twój pomysł z rzeczywistością i odpowiemy na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Nie martw się – spełniamy większość marzeń związanych z saunami.

Etapy realizacji sauny:

  1. spotkanie z Klientem
  2. omówienie oczekiwań Klienta i sprawdzenie miejsca realizacji
  3. stworzenie wizualizacji oraz indywidualnego projektu
  4. realizacja sauny u Klienta

Jakie są wymagania techniczne domowej lub ogrodowej sauny?

Masz już plan, w którym miejscu znajdzie się sauna? Minimalne wymagania, jakie trzeba spełnić, to dojście do prądu oraz wolna przestrzeń 1,5 m x 2 m. To niewiele, prawda? Zbliżamy się więc do realizacji!

Kolejnym etapem jest wybór rodzaju sauny: sucha, mokra, fińska, solna, combi… jest ich kilka.

Być może masz już sprecyzowane swoje oczekiwania i wybrany konkretny typ sauny. Nie masz? Nic nie szkodzi. W trakcie rozmowy wspólnie ustalimy i doradzimy, jaki rodzaj będzie najlepszy.

Darmowa wizualizacja Twojej sauny domowej lub ogrodowej.

Twoją wizję przelewamy na papier. Tak po prostu. No, może nie na papier, tylko program komputerowy… Ale wreszcie możesz zobaczyć planowaną saunę. Teraz Twój krok – pora na zatwierdzenie.

Przechodzimy do wykonania projektu sauny – gwarantujemy indywidualne podejście. Twoja sauna będzie unikatowa.

Szablonom mówimy zdecydowane nie. Na podstawie rozmowy i po zapoznaniu się z parametrami docelowego miejsca sauny, wykonywany jest indywidualny projekt. Zdarzają nam się (co uwielbiamy!) nietypowe aranżacje. Może w Twoim miejscu akurat będzie pasowało góralskie wykończenie lub inne, regionalne elementy? Jednak gdy stawiasz na minimalizm, nowoczesny styl lub klasykę – nie ma problemu! Tak, jak już wspominaliśmy, sauny projektowane są indywidualnie.

Od projektu sauny do… warsztatu.

Projekt, z uwzględnieniem ścian prefabrykowanych, ław i innych dodatków, po akceptacji trafia do warsztatu. Oszczędzamy do minimum czas na budowie, większość elementów składamy w naszym warsztacie. Stąd już prosta droga do końcowego etapu – Twojej sauny domowej lub ogrodowej.