1. SUPINE
  2. Blog sauny
  3. Inteligentna sauna w Twoim domu

Inteligentna sauna w Twoim domu

Inteligentne urządzenia coraz częściej towarzyszą w codziennym życiu. Wśród robotów sprzątających, kamer, głośników, gniazdek, czujników i termostatów znajdziesz także… smart sauny.

Osoby zainteresowane nowinkami technicznymi na pewno z przyjemnością korzystają już z inteligentnych systemów w swoich domach i mieszkaniach. Smart oświetlenie, termostat, czy roboty sprzątające nie tylko uprzyjemniają i ułatwiają codzienność, ale również wpływają na bezpieczeństwo. Jest tak w przypadku chociażby kamer i czujników dymu oraz poziomu dwutlenku węgla.

Co to znaczy, że urządzenie jest inteligentne?

Smart urządzenia połączone są systemem, który pozwala na zdalne zarządzanie, monitoring i wysyłanie powiadomień. W praktyce oznacza to, że przebywając poza domem, możesz na przykład włączyć termostat, rozwinąć rolety, a także uruchomić domową saunę dzięki podłączeniu jej z systemem inteligentnego domu w systemie Loxone.

Czym jest inteligentna sauna?

Smart sauna to nowoczesna funkcja tradycyjnej sauny, dzięki której w pełni zdalnie możesz sterować lub zaprogramować relaksującą kąpiel. Już w drodze do domu za pomocą telefonu rozgrzejesz saunę, aby była gotowa, gdy tylko przekroczysz próg swojego kącika spa.

Co potrafi smart sauna?

Funkcje inteligentnej sauny nie tylko uprzyjemniają kąpiel, ale również dbają o bezpieczeństwo. Za pomocą swojego smartfona zaprogramujesz wymarzony relaks, dzięki podłączeniu z systemem oświetlenia, audio, aromaterapii, czy koloroterapii. Zostaniesz również natychmiast powiadomiony w przypadku jakiejkolwiek awarii.

Jakie inteligentne funkcje ma smart sauna?

Do nowoczesnych funkcji inteligentnej sauny zaliczymy:

  • zdalne sterowanie,
  • monitorowanie temperatury,
  • ulubione cykle,
  • korektę temperatury,
  • awaryjne wyłączenie pieca,
  • klepsydrę,
  • sterowanie za pomocą AppleHome.

 

Poznaj szczegółowo funkcje smart sauny na naszej stronie Inteligentna sauna lub napisz na: sklep@supin.eu

Inteligentna sauna w domu to maksymalny komfort użytkowania, a także oszczędność czasu i zwiększenie bezpieczeństwa.

Dzięki podłączeniu sauny do systemu inteligentnego domu możesz w pełni zdalnie nią sterować, a także dbać o bezpieczeństwo domowników.