Producent saun domowych

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu saun jak również innych obiektów SPA.
Jesteśmy niezależnym producentem saun do domu i do ogrodu, z wieloletnim doświadczeniem.

Producent saun domowych i ogrodowych

Zajmujemy się zarówno budową saun wewnętrznych takich jak sauny suche inaczej nazywane saunami fińskimi, sauny mokre, sauny infrared (podczerwień) jak i sauny combi łączące w sobie cechy saun suchych i mokrych. Budujemy również sauny ogrodowe, zarówno klasyczne ogrodowe domki z pomieszczeniem o charakterze sauny jak również sauny “beczki”.

Uzupełnieniem oferty saun ogrodowych są balie które projektujemy i stawiamy zarówno na otwartej przestrzeni jak również wewnątrz ogrodowych saun.

Naszym zadaniem jest skonfigurowanie takiej sauny aby przy Państwa oczekiwaniach wizualnych oraz konstrukcyjnych spełniała wszystkie potrzebne kryteria do prawidłowego funkcjonowania i mogła Państwu służyć przez lata.

Dzięki naszej własnej produkcji drewna możemy dostarczać najwyższą jakość boazerii i listew ławkowych czyli klasę AA która charakteryzuje się pięknym ubarwieniem, brakiem sęków oraz gładką strukturą. Wpływa to nie tylko na jakość, ale i końcowy koszt sauny.

Każda sauna przez nas wykonana jest unikatowa. Indywidualne podejście do Klienta to cecha, która nas wyróżnia.

Wszystkie nasze produkty – sauny, balie i inne obiekty spa – dostosowywane są pod indywidualne potrzeby przyszłych właścicieli. Nasza działalność opiera się o kompleksową obsługę polegającą na:

  • Konsultowaniu i doradzaniu najlepszych rozwiązań.
  • Przygotowaniu projektu sauny na podstawie ustaleń.
  • Realizacji projektu.

Możemy wspólnie skonfigurować miejsce o którym marzysz. Dzięki naszemu doświadczeniu krok po kroku, przez pomiary oraz omówienie różnych wersji wyposażenia. Jesteśmy w stanie stworzyć trójwymiarową wizualizację która pozwoli zobrazować faktyczny wygląd przyszłej sauny. Po zatwierdzeniu projektu nasi stolarze mogą przystąpić do realizacji.

Co oferuje producent saun – firma Supine?

Dużym plusem naszych usług jest możliwość dostosowania projektu sauny domowej lub ogrodowej do już istniejących pomieszczeń czy przestrzeni.

Nieszablonowe myślenie przy projektowaniu saun daje nam możliwość wykonania nietypowych projektów pod względem konfiguracji oraz wykonania.

W zgodzie z naturą

Nasza działalność ma ogromny wpływ na nasze otoczenie, nie zawsze jest to dobry wpływ. Dlatego, chcąc zbilansować negatywne działania jakie niesie za sobą praca z drewnem, staramy się oddać naturze to co z niej zabraliśmy. Mamy nadzieję że nasze działanie zostanie powielone przez inne firmy, i razem zadbamy o lepszą przyszłość kolejnych pokoleń.

Więcej o akcji znajdziesz tutaj.

Menu