Producent saun domowych

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu saun, jak również innych obiektów SPA.
Jesteśmy niezależnym producentem saun do domu i do ogrodu, z wieloletnim doświadczeniem.

Producent saun domowych i ogrodowych

Jesteśmy producentem saun domowych (wewnętrznych), takich jak sauny suche, inaczej nazywane saunami fińskimi, sauny mokre, sauny infrared (na podczerwień) i sauny combi, łączące w sobie cechy saun suchych i mokrych.

Budujemy także sauny ogrodowe (zewnętrzne), czyli klasyczne ogrodowe domki z pomieszczeniem o charakterze sauny.

Uzupełnieniem oferty saun ogrodowych są balie, które projektujemy i stawiamy zarówno na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz ogrodowych saun.

Naszym zadaniem jest skonfigurowanie takiej sauny domowej lub ogrodowej, aby przy Państwa oczekiwaniach wizualnych oraz konstrukcyjnych spełniała wszystkie potrzebne kryteria do prawidłowego funkcjonowania i mogła Państwu służyć przez lata.

Dzięki własnej produkcji drewna możemy dostarczać najwyższą jakość boazerii i listew ławkowych, czyli klasę AA, która charakteryzuje się pięknym ubarwieniem, brakiem sęków oraz gładką strukturą. Wpływa to nie tylko na jakość i wygląd, ale i końcowy koszt sauny.

Każda sauna przez nas wykonana jest unikatowa. Indywidualne podejście do Klienta to cecha, która nas wyróżnia.

Wszystkie nasze produkty – sauny domowe i ogrodowe, balie i inne obiekty spa – dostosowywane są do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli. Nasza działalność opiera się o kompleksową obsługę polegającą na:

  • Konsultowaniu i doradzaniu najlepszych rozwiązań.
  • Przygotowaniu projektu sauny na podstawie ustaleń.
  • Realizacji projektu.

Dzięki naszemu doświadczeniu, jako producent saun domowych i zewnętrznych, krok po kroku, przez pomiary oraz omówienie różnych wersji wyposażenia możemy wspólnie zaprojektować miejsce, o którym marzysz. Stworzymy trójwymiarową wizualizację, która pozwoli zobrazować wygląd przyszłej sauny. Po zatwierdzeniu projektu nasi doświadczeni stolarze przystąpią do realizacji.

Co oferuje producent saun – firma Supine?

Dużym plusem naszych usług jest możliwość dostosowania projektu sauny domowej lub ogrodowej do już istniejących pomieszczeń czy przestrzeni.

Nieszablonowe myślenie przy projektowaniu saun daje nam możliwość wykonania nietypowych projektów pod względem konfiguracji oraz wykonania.

Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora saun: konfigurator.

Producent saun – firma Supine – to zgrany zespół doświadczonych fachowców. Od projektantów, poprzez elektryków, do stolarzy i montażystów. Dzięki naszym sprawdzonym pracownikom możemy zaoferować najwyższą jakość saun domowych i zewnętrznych.

Zapraszamy również do obejrzenia realizacji saun: realizacje.

Budowa saun domowych i zewnętrznych zgodzie z naturą

Nasza działalność ma ogromny wpływ na nasze otoczenie, nie zawsze jest to dobry wpływ. Dlatego chcąc zbilansować negatywne działania, jakie niesie za sobą praca z drewnem, staramy się oddać naturze to, co z niej zabraliśmy. Mamy nadzieję, że nasze działania zostaną powielone przez inne firmy i razem zadbamy o lepszą przyszłość kolejnych pokoleń.

Więcej o akcji znajdziesz tutaj.