1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna combi – Dąbrowa Górnicza

Sauna combi – Dąbrowa Górnicza

Sauna combi wypełniająca niewielkie pomieszczenie

Wymiary sauny wynoszą 148 cm x 158 cm. Drzwi wprowadzające do sauny wypełnione są szkłem matowym w białej ościeżnicy. Tworzą one znaczną kameralność i sygnalizują o miejscu wyciszenia i relaksu.

We wnętrzu sauny mieszczą się dwie stałe ławy oraz wolnostojąca ławeczka, która może być chowana pod wyższą. Materiał, z którego zbudowano ławy to drewno lipowe klasy AA. Ściany oraz sufit wykończone są również boazerią w gatunku lipowym.

Piec dwufunkcyjny zawieszony został w rogu sauny. Piec posiada zbiornik na wodę oraz generator pary, a także komorę na aromaty i zioła, dzięki czemu podnosząc wilgotność, korzystamy również z przyjemnych zapachów unoszących się w powietrzu. Sterownik zamontowany został przed wejściem do sauny.

Oświetlenie sauny to standardowe oczka w suficie oraz pod ławami, a także kolorowe oświetlenie w postaci pasa LED pod siedziskiem.

Dodatkową atrakcją jest zestaw nagłośnienia. Dwa głośniki oraz wzmacniacz są dobrym rozwiązaniem dla fanów słuchania muzyki w każdym miejscu. Za pomocą bezprzewodowej komunikacji bluetooth z łatwością rozkoszować się można dźwiękami ulubionych utworów nawet w saunie.