Sauna combi z dwupoziomowymi ławami

Sauna combi wykonana została w boazerii z drewna lipy o profilu szerokim (STS) w standardzie naszej firmy – klasy AA. Elewacja zewnętrzna kabiny również została wykonana z tego drewna. Dwupoziomowe ławy i oparcia zbudowane z najwyższej jakości drewna lipy charakteryzującego się brakiem sęków.

Piec Harvia Topclass Combi pozwala na połączenie sauny suchej jak i mokrej w jednym. Do takiego rozwiązania niezbędny jest zewnętrzny sterownik, w tym przypadku został dobrany Nexen B20. Oświetlenie sauny jest wyjątkowe, bo w postaci gwieździstego nieba oraz oczek LED znajdujących się na suficie. Dzięki sterowaniu z pilota, gwieździste niebo może zaświecić na wiele kolorów. W saunie zastosowano także dwa głośniki oraz wzmacniacz z bluetooth. Elementy te zostały wybrane z naszej szerokiej oferty dodatków. Niezbędnym elementem sauny jest także anemostat pozwalający regulować wymianę powietrza w saunie.

Uzupełnieniem całości są akcesoria będące udogodnieniem pobytu w saunie. Ceber wraz z czerpakiem ułatwiają polewanie kamieni wodą. Dzięki klepsydrze odmierzamy czas spędzony w saunie, natomiast termometr i higrometr informują o panującej w niej temperaturze i wilgotności.

Całość zamyka szklana szyba z drzwiami wraz z drewnianą klamką gwarantującą bezpieczeństwo przed poparzeniem.