1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna domowa – Bukowina Tatrzańska

Sauna domowa – Bukowina Tatrzańska

Sauna fińska o wymiarach 219 cm x 217 cm w pięknym wydaniu z zastosowaniem oświetlenia RGB.

Zarówno boazeria wewnętrzna jak i zabudowa frontu do sufitu wykonana została z najwyższej jakości, miękkiego, pozbawionego sęków drewna lipy. Układ ław w kształcie litery „U” zapewnia interesujący design oraz ciekawe spożytkowanie dostępnego miejsca.

Część jednej z ław dolnych zagospodarowana została przez umieszczony w niej stojący, cylindryczny piec firmy Harvia wraz z dedykowanym kołnierzem służącym do osadzania pieca w ławie.

Sterownie sauną odbywa się z zewnątrz dzięki dotykowemu panelowi tej samej marki. Harvia Xenio CX110 pozwala regulować temperaturę, czas pracy oraz oświetlenie.

Wyróżniającym się elementem sauny jest zamontowana pod ławą oraz za oparciami ledowa taśma służąca do koloroterapii. Zestaw pozwala na korzystanie z różnych programów zmiany barw. W połączeniu ze szklanym frontem sauny jest to dodatek, który uatrakcyjnia zarówno kąpiel użytkowników sauny jak i odczucia osób będących poza nią.

W realizacji nie mogło zabraknąć akcesoriów wspomagających kąpiel, a mowa tutaj o zagłówkach, klepsydrze, termometrze, higrometrze, cebrze oraz czerpaku.