Domowa sauna fińska we wnęce.

Zewnętrzne wymiary sauny wynoszą 235 cm x 127 cm. Front sauny łącznie z drzwiami jest przeszklony. Elewacja zewnętrzna frontu sauny oraz zabudowa do sufitu zostały wykonane z drewna lipowego klasy AA. Na nie został zastosowany lakier jachtowy w kolorze bielonym.

Ściany i sufit w środku sauny pokryte są także boazerią lipową najwyższej klasy AA o profilu STP. Ławy komponują się z boazerią jasnym drewnem lipowym o standardowej szerokości desek wynoszącej 9 cm.

Sercem sauny jest piec elektryczny marki Harvia Cilindro. Sterowanie odbywa się spoza sauny dzięki zewnętrznemu sterownikowi firmy Nexen B10. Jego czytelny i intuicyjny panel zamontowany jest na ramie frontowej sauny.

Na ścianie zawisła klepsydra oraz termohigrometr, a na suficie anemostat pozwalający na ręczne dozowanie wentylacji sauny. Oświetlenie tworzą oczka LED oraz pas LED RGB pod ławami oraz za oparciem. Na podłodze został umieszczony podest drewniany. W saunie zamontowano także dwa głośniki, aby móc relaksować się przy muzyce w trakcie saunowania.