Sauna domowa — Gdynia 2

Następna realizacja z Pomorza przedstawia wąską, ale podłużną, łączoną saunę fińską z sauną infrared. Sauna zabudowana jest w pomieszczeniu o wymiarach 278 cm x 126 cm. Powierzchnia ta pozwoliła na zamontowanie ław na dwóch poziomach naprzeciwko wejścia oraz jednej ławie wzdłuż głębokości sauny. Pozostała przestrzeń stanowi korytarz przejścia.
Ściany sauny obłożone są drewnem świerku skandynawskiego, natomiast ławy pokryte są gładkim, bezsęcznym drewnem lipowym klasy AA, podobnie jak oparcia, zagłówki oraz podest. W pierwszej części sauny umieszczono piec elektryczny Harvia Cilindro, a za nim wykonano podświetloną ściankę solną z cegieł z soli himalajskiej. W drugiej części sauny zamontowano szklane promienniki kwarcowe Sentiotec ECO o mocy 350 W oraz 500 W. Sterowanie piecem oraz promiennikami odbywa się z poziomu dotykowego sterownika FFES wzbogaconego o możliwość zdalengo sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.
Na wyposażenie sauny składa się drewniany ceberek z chochlą do polewania kamieni wodą, a także klepsydra odmierzająca 15 minut oraz termohigrometr. Na suficie zamontowano oczka led, a pod ławami pas ledowy z kolorowymi barwami światła.