Przedstawiamy realizację sauny Infrared wraz z piecem do suchej kąpieli saunowej w Krakowie. Sauna o wymiarach 140 cm x 165 cm w postaci kabiny dodatkowo ze szklanym frontem oraz boczną ścianką w domu jednorodzinnym.

Zamontowana w saunie domowej boazeria wykonana z drewna świerku skandynawskiego. Natomiast ławy, oparcia oraz podest to wyselekcjonowane drewno lipy klasy AA.

Materiał grzewczy sauny infrared to 5 promienników kwarcowych niemieckiej firmy Eos Dr Fisher Vitae. Oprzyrządowanie to cechuje pełne spektrum promieniowania podczerwonego (IR-A, IR-B oraz IR-C), szeroki kąt działania i ponadto pełna moc niezwłocznie po uruchomieniu. Zamontowano w saunie także piec elektryczny, co pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Sauna Infrared przeznaczona jest dla osób, które nie przepadają za skrajnie wysokimi temperaturami panującymi w saunie tradycyjnej. Jednocześnie dla chcących korzystać z tej formy relaksu we własnym domu. Sauna łączona pozwala na korzystanie z niej domownikom o różnych upodobaniach.

Sauna na podczerwień Kamesznica śląskie