Domowa sauna combi z gwieździstym niebem

W saunie domowej w Koszalinie zagospodarowane zostały ławy na dwóch poziomach wysokości. Leżanki posiadają zaokrąglone boki i wykończone są drewnem lipy klasy AA. Za ławami znajduje się podświetlana ścianka solna. Boazeria ścienna została wykonana z drewna świerkowego, zamontowanego pionowo. Front sauny został całkowicie przeszklony. Model pieca Sawo Scandia Combi został zamontowany na ścianie, a za nim została zbudowana ścianka z kamienia o wymiarach 70 x 210 cm. Dwufunkcyjny piecyk marki Sawo wyposażony jest w zbiornik na wodę oraz parownik. Wypełniony jest kamieniami o łącznej wadze 20 kg.

Sterowanie sauną odbywa się z zewnątrz. Przed wejściem zainstalowany został sterownik marki FFES, który pozwala także na zdalne sterowanie.

Elewacja zewnętrzna sauny pokryta jest także boazerią świerkową, bogatą w małe, brązowe sęki.

W realizacji nie mogło zabraknąć akcesoriów odpowiadających za kompleksowe wykorzystanie możliwości sauny. Ceber, chochla, klepsydra, olejki, termometr, oraz higrometr to podstawowe przedmioty, w które zaopatrujemy nasze sauny. Tym razem zagłówki są profilowane, a dodatkowo dodane do nich zostały poduszki.