Sauna domowa — Koszyce Małe

Przedstawiona na poniższych zdjęciach realizacja sauny ukazuje kolejne, dostosowane do preferencji Inwestora, ręcznie wykonane przez nasz Zespół dzieło. Wymiar zewnętrzny sauny wynosi 225 x 155 cm. Przeszklenie dwóch ścianek zaciera granicę między pomieszczeniem sauny a pokojem, w którym się ona znajduje. Elementy zewnętrzne sauny wykończone są w ciemnych barwach, dopasowując się do detali znajdujących się w pobliżu. Wykorzystane szkło jest dymione, a nie transparentne.

Ściany, ławy, oparcia i podest we wnętrzu sauny wykonane są z drewna ciemnego, lipowego termowanego klasy AA. Sauna mieści 2 osoby w pozycji leżącej na dwóch poziomach ław lub 4-5 osób w pozycji siedzącej. Piec usytuowany na ścianie drzwiowej to model Cilindro marki Harvia z osłoną w kolorze czarnym. Sterownik Nexen B10 umieszczony jest na zewnętrznej ramie sauny.

Wyposażenie drobne sauny to przede wszystkim zagłówki, ceber i chochla do polewania kamieni wodą, klepsydra oraz termohigrometr, a to wszystko dopasowane kolorystycznie w ciemnym odcieniu. Pasy Led Rgb sterowane za pomocą pilota zamontowane zostały za oparciem oraz pod ławami. Kompleksowo wykonana sauna już służy swoim nowym Właścicielom.