Sauna fińska na wymiar

Wymiary sauny wynoszą 195 cm x 211 cm. Drzwi wprowadzające do sauny wypełnione są szkłem hartowanym o szerokości 60 cm. Zastosowano także front szklany. Tworzą one znaczną kameralność i wskazują miejsce wyciszenia i relaksu.

We wnętrzu sauny mieszczą się dwie stałe ławy o różnych wysokościach. Materiał, z którego zbudowano ławy, oparcia oraz podest to drewno lipowe klasy AA. Ściany oraz sufit wykończone są boazerią w gatunku świerku skandynawskiego. Zewnętrzną elewację sauny tworzą lamele ze świerku oraz płyta laminowana w kolorze czarnym.

Piec marki Harvia został umiejscowiony w rogu sauny. Ten piec pozwala na sterowanie temperaturą z poziomu jego obudowy. Oświetlenie sauny to standardowe oczka w suficie oraz pod ławami, a także oświetlenie w postaci pasa LED za oparciami.

Dodatkową atrakcją jest zestaw nagłośnienia. Dwa głośniki oraz wzmacniacz są dobrym rozwiązaniem dla fanów słuchania muzyki w każdym miejscu. Za pomocą bezprzewodowej komunikacji bluetooth z łatwością rozkoszować się można dźwiękami ulubionych utworów nawet w saunie.