Sauna fińska zlokalizowana w wolnym narożniku łazienki na poddaszu. 

Wymiary sauny to zaledwie 165 cm szerokości i 90 cm głębokości. Wolny narożnik w domowej łazience zapełniła sauna sucha. Jest to wygodne miejsce na saunę ze względu na bliskość kabiny prysznicowej, dzięki czemu po suchej kąpieli jesteśmy w stanie niezwłocznie spłukać się zimną wodą.

Sauna wykonana na wymiar, dostosowana do wymogów pomieszczenia. Skośna ściana budynku wymusiła dopasowanie ściętej szyby frontowej oraz drzwi. Całe przeszklenie wykonane jest ze szkła hartowanego w odcieniu dymionym.

Wnętrze sauny wykończone jest drewnem świerku skandynawskiego, natomiast ławy wykonane są z listew lipowych. Drewniana chochla oraz ceber to nieodłączne akcesoria pozwalające na polewanie kamieni wodą i chwilowe podnoszenie wilgotności w kabinie.

Piec elektryczny marki Harvia z wbudowanym w górnej części obudowy sterowaniem, nagrzewa kabinę. Pokrętła pozwalają na regulację temperatury oraz czasu pracy.

Sauna ta jest idealnym przykładem wykorzystania niewielkiej przestrzeni, która od teraz stanowi strefę relaksu dla dwóch osób jednocześnie.