Sauna fińska zrealizowana w stylu góralskim. Wykorzystanie wolnej przestrzeni  o wymiarach 205 cm x 166 cm okazało się strzałem w dziesiątkę. Sauna idealnie wkomponowała się w zarezerwowane dla niej miejsce.

Kwintesencją sauny jest połączenie tradycyjnych materiałów z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powiązanie to gwarantuje niepowtarzalny klimat sauny domowej. Zespolenie dwóch skrajności – retro oraz innowacji tworzy w tym wypadku niezwykłą ogólną spójność formy.

Wnętrze zaaranżowane zostało na dawny styl. Do projektu wykorzystano termowane drzewo sosny wejmutki dające efekt postarzanego drewna. Skutek ten podkręcają pełne bale, na których opierają się ławy. Siedziska również nie należą do klasycznych. Wyprodukowane z tego samego gatunku drewna, poddane obróbce termicznej dopełniają całość naturalnych materiałów palonego drewna, będących istotą tej sauny.

Przeszklony, ścięty front dodaje nowoczesności, tak samo jak perfekcyjnie prezentujący się elektryczny piec Harvia Cilindro wraz z czarną obudową. Nawigowanie sauną odbywa się spoza samego wnętrza. Sterownik umieszczono w rogu ściany frontowej.

Prócz standardowego oświetlenia, za oparciami oraz pod ławami zamontowano taśmę RGB, która pozwala uzyskać kolorowe barwy światła.