1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna ogrodowa – Bielsko-Biała

Sauna ogrodowa – Bielsko-Biała

Sauna ogrodowa — Bielsko-Biała

Domek w Bielsku-Białej, o powierzchni 34m2, z całą pewnością wyróżnia się swoją wyjątkową formą, zaproponowaną przez właściciela danej inwestycji.

Elewacja budynku została pokryta pionową deską świerkową pomalowaną antracytowym impregnatem. (Na dachu dwuspadowym zainstalowano panele solarne firmy MyRoof).

Duża ilość przeszkleń otwiera widok na ogród oraz góry. Pomieszczenie relaksu zostało przygotowane w taki sposób, aby zmieściły się w nim dwa leżaki oraz sporych gabarytów jacuzzi.

Obszerna, przeszklona sauna sucha, mieści w swoim wnętrzu dwupoziomowe wygodne ławy o fantazyjnym kształcie, cylindryczny piec oraz ściankę solną. Na oświetlenie tego pomieszczenie składają się oczka LED oraz pasy LED RGBw. Na ścianach zamontowano boazerię lipową o profilu STS.

Kolejnym pomieszczeniem w budynku jest łaźnia parowa w nowoczesnej odsłonie. W jej wnętrzu znajdziemy wygodną ławę oraz płyty o wzorze imitującym marmur. Front łaźni został w pełni przeszklony, a sufit przybrał kształt kopuły.

Dodatkowo w budynku znajduję się również niewielka łazienka, mieszcząca prysznic, umywalkę, toaletę oraz okno uchylne oraz pomieszczenie gospodarcze, do którego prowadzą osobne drzwi.

Dzięki wcięciu w elewacji domek nabrał lekkości, a jego ciemny kolor idealnie współgra okraszony zielenią otaczającego go krajobrazu.