Sauna ogrodowa — Brzezinki

Sauna ogrodowa o wymiarach 360 cm x 250 cm wyposażona w przedsionek oraz pomieszczenie docelowe sauny, została zaprojektowana pod kątem dopasowania do domu Inwestorów. Budynek jest na planie prostokąta, z płaskim dachem. Elewacja zewnętrzna to drewniane lamele ułożone pionowo, zaimpregnowane na kolor szary. Na elewacji zamontowano również kinkiety zewnętrzne z czujnikiem zmierzchu, co ułatwia funkcjonowanie wokół sauny po zmroku.

Oba pomieszczenia wyłożone są drewnem lipowym, natomiast podłogę pokrywa deska świerkowa. Przedsionek zawiera ławeczkę, wieszaki, grzejnik elektryczny, gniazdka elektryczne oraz oświetlenie w postaci oczek LED. Sauna wyposażona jest w panoramiczne okno obejmujące niemal całą jedną ścianę, przez które rozpościera się widok na piękne jezioro.

Sauna jest trzyfunkcyjna, a dokładniej posiada ona piec combi, który można stosować tradycyjnie lub uruchamiając parownik, dzięki czemu uzyskujemy efekt sauny mokrej z wilgotnym powietrzem i niższą temperaturą, a także jest wyposażona w promienniki podczerwieni. Sterowanie sauną odbywa się za pomocą dotykowego panelu umieszczonego przed wejściem do sauny. Piecyk zastosowany w tej saunie to Harvia, model Virta Combi, natomiast promienniki kwarcowe z pełnym spektrum promieniowania pochodzą od marki Sentiotec.

Drobne wyposażenie wnętrz, takie jak grzejnik, panel sterujący, włączniki, gniazdka, wieszak użyto w kolorze czarnym. Oprzyrządowanie i umeblowanie wnętrza w każdym projekcie dobieramy indywidualnie, aby było ono dostosowane do stylu zagospodarowania pobliskich budynków oraz do oczekiwań Inwestora.