Sauna ogrodowa — Bychawa

Nawet niewielki kąt ogrodu zagospodarować można sauną przy ogromnej uciesze jej właścicieli. Sauna ogrodowa w ciemnej kolorystyce idealnie dopasowana do przeznaczonego na nią miejsca o wymiarach 240 cm x 170 cm zagościła u jednego z naszych Klientów. Elewacja budynku wykonana jest z pionowych lameli, a przed wejściem zamontowano dwa kinkiety zewnętrzne dodające uroku temu miejscu po zmroku.
Bogate wnętrze sauny to uczta dla jej użytkowników. Termowana boazeria lipowa znalzała swoje miejsce zarówno na ścianach, suficie, ławach, oparciach jak i na podeście. Wyposażenie w postaci cylindrycznego pieca marki Harvia oraz promienników kwarcowych marki Sentiotec to dwa źródła ogrzewania pomieszczenia. Dzięki temu z sauny można korzystać dwojako: jako saunę fińską dla lubiących bardzo wysokie temperatury oraz jako saunę infrared dla osób stroniących od maksymalnego ciepła na rzecz delikatnych 60 stopni Celsujsza ogrzewających bezpośrednio ciało dzięki 6 sztukom promienników świecących z pełnym spektrum promieniowania.
Na wyposażenie składa się również misa na aromaty i zioła zawieszona nad piecem, ścianka solna za piecem, przycisk alarmowy dbający o bezpieczeństwo, nagłośnienie, zagłówki, klepsydra, termohigrometr, ceber z chochlą oraz sterownik umieszczony przed wejściem do sauny. Nastrojowi całości dodaje relaksujące oświetlenie RGB pod ławami oraz gwieździste niebo na suficie. Sauna ta jest bardzo funkcjonalnym, a zarazem eleganckim miejscem relaksu w przydomowym zaciszu.