Prywatna sauna ogrodowa w nowoczesnym wydaniu. Domek posiada wymiary 270 cm x 230 cm, a całkowita wysokość wynosi 250 cm. Podzielony jest na dwie części: mniejszy przedsionek oraz większą saunę combi. Obydwa pomieszczenia dzieli szklana ścianka optycznie powiększająca dostępną przestrzeń.  Oświetlenie w postaci oczek ledowych zamontowano zarówno w przedsionku (na suficie) jak i w saunie (na suficie oraz pod ławami).

Sauna combi otulona jest boazerią z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Ławy, oparcia i obudowa pieca również wykonane są z tego samego rodzaju drewna. Wymiar sauny to 200 cm x 160 cm. Serce sauny stanowi piec combi pozwalający, obok suchych kąpieli również na regulację wilgotności powietrza. Wyposażony jest on w parownik, misę na aromaty oraz kratkę na zioła.

Przedsionek ma niespełna metr głębokości i 2 metry szerokości, co w zupełności wystarcza, aby pozostawić w nim nakrycie wierzchnie przed wejściem do sauny. Boazeria tutaj wykonana jest z drewna świerku skandynawskiego. W tym pomieszczeniu znalazło się także miejsce na elegancki panel sterujący sauną.

Elewacja zewnętrzna domku stanowi drewno modrzewia syberyjskiego o ciekawym profilu – rombu, w kolorze ciemnego brązu. Drzwi zewnętrze, podobnie jak pozostałe dwa okna, wyposażone są w szybę wenecką. Dzięki temu zachowana jest pełna prywatność osób znajdujących się w domku, co pozwala zarazem na dostęp światła dziennego oraz na wyglądanie na ogród.