Sauna domowa w boazerii z nowoczesnych płyt Rohol

Ta przestronna sauna sucha o powierzchni prawie 9,5 m2 zawiera w swoim wnętrzu wiele elementów. Różnorakie oświetlenie składające się na klimatyczny efekt zawiera oczka LED pod ławami, pasek LED ze zmieniającymi się kolorami RGB za oparciem oraz pod ławami, a także spektakularne gwieździste niebo zamontowane na suficie. Serce sauny stanowi piec marki HUUM model HIVE. Za piecem pionowo rozpiera się ścianka z kamieni – podkreśla ona rustykalny charakter wnętrza. Elewację zewnętrzną sauny okalają czarne płyty MDF.

Sauna ta wyróżnia się innowacyjnym wykończeniem ścian. Rolę tę pełnią specjalne płyty Rohol, które są bardzo wytrzymałe i co najważniejsze – bezpieczne dla użytkowników sauny. Dodatkowym atutem jest jej oryginalny wygląd. Płyty te stanowią alternatywę dla tradycyjnej boazerii drewnianej. Odpowiednio obrobione odporne są na działanie ekstremalnych warunków klimatycznych, dlatego nadają się również do saun fińskich.

Do wnętrza prowadzą szklane drzwi z drewnianą klamką. Na ścianie przed frontem szklanym zamontowany jest dotykowy sterownik Nexen C101B. Dwa poziomy ław wykonane są z bezsęcznego i nienagrzewającego się drewna lipowego klasy AA, tak samo jak oparcia oraz podest.