Sauna ogrodowa z łazienką oraz pomieszczeniem wypoczynkowym

Domek z sauną ma wymiar równy 700 cm x 300 cm. Zewnętrzne ściany pokryte są deską elewacyjną o profilu DUO i odcieniu mahoń. Spadzisty dach pokryty jest blachą w kolorze antracytowym. Pokaźne przeszklenia zajmują przeszło 1/3 powierzchni wszystkich ścian domku.

Wewnątrz znajduje się spore pomieszczenie relaksu z którego, dzięki szybom oraz drzwiom przesuwnym, rozpościera się widok na piękny ogród. Jest to idealne miejsce na wstawienie wanny jacuzzi i relaks w obrębie własnej działki. Boazeria drewniana pokrywa ściany tego pokoju, a na podłodze zamontowane zostały panele winylowe odporne na wodę.

Obok znajduje się pomieszczenie, w którym mieści się kabina prysznicowa. Jako, że również należy ono do tzw. „mokrych” pomieszczeń, zastosowano panele winylowe zarówno na ścianach jak i na podłodze.

Sauna, będąca najważniejszym elementem całego projektu wykonana jest w boazerii o profilu STS, kładzionej pionowo. Jej sercem jest piec dwufunkcyjny Sawo Scandia Combi, a kontrolowanie parametrów odbywa się za pomocą dotykowego, zewnętrznego sterownika Nexen B20.

Całość prezentuje się efektowanie i może służyć zarówno do indywidualnej rekreacji, rodzinnych uroczystości, czy też spotkań w gronie znajomych.