1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna ogrodowa – Lwówek Śląski

Sauna ogrodowa – Lwówek Śląski

Sauna ogrodowa — Lwówek Śląski

Sauna zewnętrzna Lars dostarczona została na miejsce realizacji w całości za pomocą dźwigu HDS, co znacznie poprawia komfort naszych Klientów, ponieważ cała 'operacja’ odbywa się w ciągu 1 dnia. Nie zabieramy wiele czasu Inwestorom, a mogą oni od razu cieszyć się podłączoną sauną gotową do użytku na swojej posesji.

Budynek o wymiarach zewnętrznych 360 cm x 250 cm mieści w sobie 2 pomieszczenia: mniejszy przedsionek oraz pokój docelowy, czyli saunę fińską. Elewacja to pionowo układane lamele drewniane pokryte impregnatem w antracytowym odcieniu. Drzwi zewnętrzne są ramowe, aluminiowe, przeszklone. Okno z szybą hartowaną umieszczone jest w pomieszczeniu sauny.

Przedsionek pokryty jest drewnem świerkowym. Znajduje się w nim oświetlenie oraz gniazdko. To miejsce przeznaczone jest na odpoczynek między seansami w saunie oraz na pozostawienie niepotrzebnych rzeczy, których nie wnosi się do sauny.

Sauna pokryta jest tym samym gatunkiem drewna co przedsionek. Ławy, oparcia i podest wykonany jest natomiast z bezsęcznego drewna lipowego klasy AA. Bezpośrednio do sauny prowadzą szklane drzwi. Saunę nagrzewa cylindryczny piec Harvia z wbudowanym sterowaniem. Komplet wyposażenia, a więc klepsydra, termohigrometr, zagłówki, ceber z chochlą jest na wyposażeniu tej sauny standardowo.
Sauna jest piękna w swej prostocie. Świetnie komponuje się w ogrodzie, jest kompaktowa, a zarazem bardzo funkcjonalna, bo pomieści nawet do 8 osób i zawiera wszystko, co potrzebne do relaksu i oddalenia się od codziennego biegu i zgiełku.