Sauna ogrodowa — Michałowice

Z dumą przedstawiamy kolejną realizację sauny ogrodowej SVEN, którą Inwestor wybrał z naszego katalogu saun ogrodowych. Sauna została zmodyfikowana pod potrzeb Klienta.

Na domek ogrodowy składa się sauna oraz przedsionek. Saunę wyposażono w piec do kąpieli suchych firmy HUUM, który obsługiwany jest sterownikiem z aplikacją na telefon tej samej marki. Wnętrze sauny okala boazeria z drewna świerku skandynawskiego. Ławy. oparcia oraz podest wykonane są standardowo z drewna lipowego klasy AA.

Na zewnętrzną boazerię sauny składa się deska o profilu prostokątnym układana pionowo, zaimpregnowana na kolor złoty dąb. W saunie znajduje się okno w ramie aluminiowej o wymiarach 180 x 210 cm, a do przedsionka prowadzą drzwi przeszklone. Takie rozwiązanie otwiera wnętrze na otoczenia oraz dodatkowo je doświetla. Na elewacji dodano kinkiety zewnętrzne, które pięknie oświetlają saunę po zmroku.

Zapraszamy do korzystania z naszych gotowych modelów saun ogrodowych do przewozu dźwigiem HDS. Transport sauny w całości dźwigiem HDS możliwy jest na terenie całego kraju. Tutaj można pobrać katalog gotowych projektów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.