1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna ogrodowa – Mińsk Mazowiecki

Sauna ogrodowa – Mińsk Mazowiecki

Sauna ogrodowa z pomieszczeniem relaksacyjnym i zadaszonym tarasem

Cały projekt ma powierzchnię niemal 23 metrów kwadratowych. Taras w kształcie litery L okala domek z dwóch stron. Dach domku jest płaski. Elewacja wykonana jest z drobnych desek kładzionych pionowo, co wpływa na nowoczesny charakter całego budynku.

Sauna wykończona jest boazerią z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Boazeria ścienna, ławy, podest oraz oparcia – wszystko to razem tworzy spójne oblicze sauny. Zastosowano w niej piec dwufunkcyjny Harvia Topclass Combi. Zaopatrzona jest w podłużne okno zewnętrzne oraz przeszklony front. Wymiary sauny wynoszą 230 cm x 178 cm.

Pomieszczenie relaksu pełni jednocześnie rolę przebieralni, przedsionka oraz pokoju wypoczynkowego. Jego wymiary oscylują w granicach 230 cm x 252 cm. Całe pomieszczenie okala wykończenie w postaci boazerii świerkowej. Sufit w czarnym odcieniu potęguje efekt gwiezdnego nieba zamontowanego na suficie. Mnogość przeszkleń gwarantuje wpadanie światła dziennego do wnętrza.

Domek wykonany jest kompleksowo, łącznie z podłączeniem oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Kompletny montaż pozwala na natychmiastowe użytkowanie sauny bezpośrednio po zakończeniu naszych prac.