Sauna ogrodowa zrealizowana na terenie Niemiec.

Wymiar zewnętrzny wynosi 250 cm x 320 cm. Elewacja wykonana jest z drewna modrzewia syberyjskiego o profilu rombu. Płaski dach jest nieodzownym elementem nowowczesnej sauny ogrodowej.

Wewnątrz domku mieści się przedsionek, a także sauna combi (fińska połączona z infrared).

W kabinie sauny zastosowano boazerię z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Cylindryczny piec marki Harvia jest przeznaczony do suchych kąpieli. Promienniki kwarcowe firmy EOS dr Fisher Vitae służą do korzystania z sauny infrared. Dwie wygodne ławy usytuowane są na różnych poziomach wysokości. Ściana oddzielająca saunę od przedsionka jest w całości przeszklona.

Przedsionek jest miejscem relaksu i odpoczynku po wyjściu z sauny. Tutaj ściany pokrywa boazeria świerkowa, a dodatkowe okno pozwala spoglądać na ogród podczas saunowania. Sterowanie parametrami sauny odbywa się z poziomu dotykowego sterownika umieszczonego przed wejściem do niej.

Na komplet akcesoriów umilających pobyty w saunie składają się: 2 zagłówki, ceber oraz czerpak drewniany do polewania kamieni wodą, klepsydra, termometr, higrometr, zestaw olejków oraz indywidualnie dostosowane oświetlenie.