Sauna ogrodowa usytuowana pod istniejącą już wiatą. Projekt dostosowany do terenu i dostępnego miejsca. Domek zawiera dwa pomieszczenia: saunę o wymiarze 190 cm x 185 cm, a także przedsionek 125 cm x 185 cm. Elewacja zewnętrzna wykonana z drewna modrzewia syberyjskiego o profilu duo. Drzwi ramowe i szyba wenecka dopasowane kolorystycznie do całości. W domku zamontowano standardowe oświetlenie w postaci świateł led umieszczonych na suficie i pod ławami. 

Boazerię ścienną wewnętrzną i sufit utworzono z drewna olchy. Podłogę w przedsionku, na zamówienie wytworzono z deski dębowej. Szybę wenecką usytuowano tak, aby zarówno z jednego jak i z drugiego pomieszczenia można było spoglądać na rozpościerający się wokół ogród.

Ławki w saunie wykonane zostały z drewna lipy klasy AA. Pomieszczenie to oddzielone jest szklaną ścianą działową. Saunę fińską nagrzewa nowoczesny piec o cylindrycznym kształcie firmy Harvia. Sterownik umieszczony został w przedsionku, tuż przed wejściem do sauny. Została ona zaopatrzona w wyposażenie dodatkowe, w tym między innymi: dwa zagłówki, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę, termohigrometr, czy czapki.