Sauna ogrodowa transportowana w całości

Z dumą przedstawiamy kolejną realizację sauny ogrodowej, którą Inwestor wybrał z naszego katalogu saun ogrodowych. Sauna została zmodyfikowana pod potrzeby Klienta.

Na domek ogrodowy składa się sauna oraz przedsionek. Saunę wyposażono w piec do kąpieli suchych oraz promienniki infrared. Takie połączenie pozwala na naprzemienne korzystanie z dwóch rodzajów seansów saunowych. Taką saunę obsługuje sterownik zewnętrzny Nexen B31. Wnętrze sauny okala boazeria z drewna świerku skandynawskiego. Ławy. oparcia oraz podest wykonane są standardowo z drewna lipowego klasy AA. Z dodatków na jakie zdecydowali się właściciele sauny to m. in. nagłośnienie, misa na zioła nad piecem czy płyty z betonu architektonicznego.

Na zewnętrzną boazerię sauny składa się deska o profilu prostokątnym układana pionowo, zaimpregnowana na kolor złoty dąb. Z sauny wychodzi spore okno aluminiowe, a do przedsionka prowadzą drzwi przeszklone. Takie rozwiązanie dodaje przestrzenności w budynku. Na elewacji dodano kinkiety zewnętrzne, które pięknie oświetlają saunę po zmroku.

Na zdjęciach można zobaczyć także, jak sauna została dostarczona na ogród Inwestora.

Zapraszamy do korzystania z naszych gotowych modelów saun ogrodowych do przewozu dźwigiem HDS. Transport sauny w całości dźwigiem HDS możliwy jest na terenie całego kraju. Tutaj można pobrać katalog gotowych projektów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.