Sauna ogrodowa Liv transportowana w całości

Za nami kolejna realizacja z naszego katalogowego modelu Liv. Sauna została przewieziona w całości dźwigiem HDS. Wymiary tej realizacji to 250 cm x 250 cm.

Liv to wyjątkowy projekt sauny z jednospadowym dachem, pokrytym blachą na rąbek stojący. Blacha w kolorze antracytowym została pociągnięta dalej na tył sauny oraz na jej prawą stronę. Elewację drewnianą sauny oraz jej podbitkę tworzy deska płaska układana pionowo, pomalowana impregnatem. Na tarasiku zastosowano oczka LED, które pięknie oświetlają budynek nocą.

Z sauny można spoglądać na kwitnący ogród dzięki przeszkleniu w postaci okna stałego w ramie aluminiowej. W środku sauny spotkamy boazerię z drewna lipowego o profilu STS – szerokim. Nadaje on luksusowego wyglądu saunie. Oświetlenie w saunie tworzą światła LED. Sercem sauny jest wiszący piec marki HUUM, za którym znajduje się ścianka z kamieni.

Zapraszamy do korzystania z naszych gotowych modelów saun ogrodowych do przewozu dźwigiem HDS. Transport sauny w całości dźwigiem HDS możliwy jest na terenie całego kraju. Tutaj można pobrać katalog gotowych projektów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.