Nowoczesna sauna ogrodowa z przedsionkiem

Domek ma wymiar równy 350 cm x 250 cm. Podzielony jest na dwa pomieszczenia: przedsionek o rozmiarach 120 cm x 230 cm oraz saunę mierzącą 200 cm x 230 cm. Płaski dach pokryty jest membraną PVC. Deska elewacyjna zamontowana jest pionowo. Drzwi wejściowe są aluminiowe i przeszklone.

Pierwszy pokój służy przygotowaniu do kąpieli w saunie. Otulają go świerkowe ściany i drewniana podłoga. Jest to miejsce, w którym pozostawić można wierzchnie odzienie oraz rzeczy, których nie powinno się wnosić do sauny, jak na przykład sprzęty elektroniczne.

Drugie pomieszczenie to sauna, czyli serce budynku. Sauna 2 w 1 wyposażona w piec Harvia Cilindro oraz zaopatrzona w promienniki kwarcowe Sentiotec ECO. Jest to kombinacja sauny fińskiej oraz infrared. Ściany pokryte są boazerią lipową, podobnie jak ławy oraz podest. Jedna ze ścian sauny zaopatrzona jest w wydatne przeszklenie, skąd rozciąga się widok na ogród.

Całość tworzy elegancką i przyjazną strefę rekreacji, będącą miejscem odskoczni od codziennych obowiązków. Wielkość sauny pozwala na wspólne saunowanie całej rodziny i kilku znajomych.