Potężna sauna ogrodowa 

Cały domek wraz z tarasem ma powierzchnię 33 metrów kwadratowych. Boazeria elewacyjna pokryta jest olejem ochronnym w odcieniu dębu bielonego. Płaski dach obity jest membraną PVC. Spore szyby z zastosowaniem szkła weneckiego zapewniają widok na zewnątrz z równoczesnym poczuciem kameralności w domku. Do wnętrza prowadzą dwie pary drzwi.

Środek podzielony jest na kilka pomieszczeń, a w tym niewielki przedsionek, pomieszczenie wypoczynkowe z otwartą przebieralnią z miejscem na prysznic oraz saunę.

Widok z sauny oraz z pomieszczenia wypoczynkowego rozpościera się w kierunku Morza Bałtyckiego. Przed wejściem, zadaszony taras zabezpiecza przed promieniami słońca oraz przed deszczem. Deska tarasowa jest ryflowana, a same rowki mają działanie antypoślizgowe i odprowadzają nadmiar wody opadowej.

Sauna fińska wyposażona jest w piec Harvia Cilindro, wypełniony 90 kilogramami kamieni. Osiągane w saunie temperatury wynoszą nawet 110° Celsjusza. Sterowanie parametrami sauny, które sprawdzić można na zawieszonym na ścianie termohigrometrze, odbywa się z poziomu zewnętrznego sterownika Nexen B10.