1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna ogrodowa – Saaldorf-Surheim

Sauna ogrodowa – Saaldorf-Surheim

Sauna ogrodowa — Saaldorf-Surheim

Sauna ogrodowa w miejscowości Saaldorf-Surheim to nasza kolejna realizacja na terenie Niemiec. Budynek o powierzchni 17,7 m2 mieści w swoim wnętrzu saunę fińską, przestronne pomieszczenie relaksu oraz prysznic.

Elewacja domku została pokryta drewnianymi lamelami, pomalowanymi impregnatem w odcieniu ciemnego drewna. Dach płaski w formie, wykończony blachą, zapewnia odpowiednie odprowadzanie wody opadowej za pomocą rury spustowej.

Drzwi wejściowe zamaskowano w elewacji za pomocą lameli. Środek pomieszczenia wypoczynkowego obłożono boazerią ze świerku skandynawskiego. W jego wnętrzu znajduje się okno o wymiarach 230 x 210 cm z szybą wenecką. Za ażurowymi drzwiczkami ukryto bojler. We wnęce przed sauną umieszczono prysznic oraz elektryczny grzejnik.

Sauna pokryta jest gładkim drewnem lipowym. Na oświetlenie składa się efektowne, gwieździste niebo, oczka LED oraz pasy LED za oparciami i pod ławami. Piec to EOS BI-O Thermat z funkcją combi. Aluminiowe okno, zapewnia widok na ogród Inwestorów oraz dodatkowo doświetla pomieszczenie.