1. SUPINE
  2. Realizacje
  3. Sauna ogrodowa – Sinsheim, Niemcy

Sauna ogrodowa – Sinsheim, Niemcy

Sauna ogrodowa transportowana w całości

Saunę ogrodową dla Inwestora z Niemiec nasza firma przygotowała w całości na warsztacie, a następnie odbył się transport samochodem ciężarowym po załadunku dźwigiem HDS.

Domek ogrodowy składa się z pomieszczenia wypoczynkowego, prysznica, pomieszczenia technicznego oraz sauny fińskiej.
Na elewację domku składają się płyty HPL w kolorze antracytowym. Kolorem dopasowane zostały okiennice. Na elewacji zastosowano kinkiety zewnętrzne.

W pomieszczeniu relaksu zastosowano boazerię świerkową, na podłodze zaś znajdują się wodoodporne panele podłogowe AC5. Dodano także ogrzewanie podłogowe. W pomieszczeniu prysznicowym zamontowano drzwi harmonijkowe, zestaw natryskowy oraz odpływ linowy. Na ścianie oraz podłodze znajdują się płyty winylowe. Oświetlenie tworzą oczka LED.

W saunie zastosowano ławy o różnych wysokościach. Saunę nagrzewa piec Harvia Vega, który został obudowany. Dodatkowo nad piecem zawisła misa na zioła. Do sauny prowadzą drzwi szklane. Z sauny rozpiera się widok na podwórko dzięki oknie w ramie aluminiowej z szybą hartowaną od środka.

Zapraszamy także klientów spoza granic Polski do współpracy. Sauna w Sinsheim, jak wiele innych, są przykładem, że granice nie stanowią dla nas problemu.