Sauna ogrodowa z jacuzzi na tarasie

Domek saunowy stanowi wielorakie przydomowe centrum spa. Całość budynku zajmuje powierzchnię prawie 32 m2, a składa się na niego sauna fińska, przedsionek, pomieszczenie techniczne, łazienka oraz taras z jacuzzi. W domku zastosowano ogrzewanie podłogowe, a za oświetlenie odpowiedzialne są oczka ledowe.

Całość zrealizowana została w konstrukcji szkieletowej drewnianej z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący. Elewacja wykonana jest z deski drewnianej o profilu płaskim i pomalowana została olejem ochronnym w kolorze modrzewia. Drzwi i okiennice PVC w kolorze antracytowym dodają nowoczesnego wdzięku.

Taras budynku sauny ogrodowej wykonano z modrzewia syberyjskiego pomalowanego olejem ochronnym. Do przedsionka prowadzą drzwi balkonowe rozwierne z klamką z obu stron. Z jednej strony taras został zabudowany ścianą, która z zewnętrznej strony tworzy zadaszoną drewutnię.

Pomieszczenie techniczne zostało wyłożone płytami OSB. Sauna fińska ma powierzchnię 230 cm x 190 cm. Wyłożona została boazerią z drewna świerku skandynawskiego. Oparcia oraz listwy ławkowe wykonane zostały w naszym standardzie z drewna lipowego. Front sauny został całkowicie przeszklony.