Sauna ogrodowa — Tarnów

Klasyk wśród saun – takim mianem możemy śmiało nazwać model sauny Sven, który w roku 2023 cieszył się ogromną popularnością wśród naszych Klientów i Sympatyków saun. Tak i w tej realizacji projekt ten został odzwierciedlony w rzeczywistości i zadomowił się u naszego Klient w Tarnowie.
Cały budynek zajmuje niewiele miejsca w ogrodzie, bo jego wymiar wynosi 360 cm x 240 cm, a wewnątrz sauna obejmuje przestrzeń 200 cm x 200 cm.

Drewniana elewacja sauny w układzie pionowym impregnatem w odcieniu palisander indyjski. Barwę impregnatu zawsze dobieramy pod oczekiwania i gust Inwestorów.  Do sauny prowadzą szklane drzwi, a na jej froncie na całą szerokość zamontowano duże okno, dzięki któremu saunowicze zażywając kąpieli w saunie mogą spoglądać na zewnątrz. Dach sauny jest płaski, dzięki czemu całość tworzy zwartą, elegancką w swej prostocie bryłę.

Ciepłe wnętrze okala miłe w dotyku, jasne drewno lipowe, którym pokryte są ściany, sufit, ławy, oparcia, podest oraz zagłówki. Sercem sauny jest w tej realizacji piec dwufunkcyjny (combi) wyposażony w parownik. Marka pieca to popularna Harvia.