Sauna ogrodowa z przedsionkiem

Domek mieszczący saunę oraz przedsionek ma wymiar 350 cm x 270 cm. Elewacja wykonana jest z deski płaskiej i zabezpieczona jest odpowiednim olejem. Dla ujednolicenia całości, drzwi wejściowej obite są deską elewacyjną.

Po wejściu do budynku znajduje się pierwsze pomieszczenie pozwalające na pozostawienie elementów garderoby lub urządzeń, których nie wnosi się do nagrzanej kabiny sauny. Ściany pokryte są pionową boazerią świerkową, a naprzeciw wejścia usytuowana jest dodatkowa ławeczka. Wymiary przedsionka wynoszą 110 cm x 250 cm.

Do sauny prowadzą szklane drzwi. Jej wnętrze obite jest boazerią z drewna lipowego o szerokim profilu STS. Leżanki oraz oparcia i podest wykończone są tym samym gatunkiem drewna. Cylindryczny piec Harvia o dużej mocy i ilości kamieni nagrzewa saunę bez problemu do około 110 stopni Celsjusza, a do tego prezentuje się fenomenalnie przy znacznym przeszkleniu. Pełny wymiar sauny wynosi 210 cm x 250 cm.

Kompletny zestaw akcesoriów w saunie obejmuje zagłówki, klepsydrę, termometr, higrometr, ceber z wkładem plastikowym oraz drewniany czerpak.