Sauna ogrodowa — Wrocław

Sauna zgodna z poniższymi zdjęciami została zaprojektowana od czystej kartki przez naszą Projektantkę w oparciu o zalecenia Inwestora, któremu zależało na znalezieniu miejsca na wannę spa, mimo ograniczonej szerokości budynku. Projekt zamyka się w wymiarach zewnętrznych 800 x 340 cm, posiada płaski dach i elewację z odpornych na zróżnicowane warunki atmosferyczne płyt HPL, które nie wymagają impregnacji.

Wnętrze składa się z przestronnego pomieszczenia wypoczynkowego wyposażonego w wannę spa oraz drzwi uchylno-przesuwne. Ściany pokryte są drewnem świerkowym zabezpieczonym lakierem jachtowym, który pełni funkcję ochronną. W budynku jest także pomieszczenie przebieralni wyposażone w prysznic.

Najważniejszym pomieszczeniem jest jednak bez wątpienia sauna combi. Ściany pokryte są drewnem lipowym, podobnie jak ławy oraz podest. Przestronna kabina mieści dwa poziomy ław ułożonych w kształcie litery L. Sercem sauny jest piec Harvia Virta Combi, za którym rozciąga się ścianka z czarnego forniru kamiennego. Sauna wyposażona jest w poziome okno, a zestaw akcesoriów sprzyja bardziej planowanym seansom saunowym.

Cieszymy się mogąc realizować tak indywidualne projekty dla Inwestorów, którzy wiedzą czego oczekują.