Sauna ogrodowa przy jeziorze

Sauna zewnętrzna wykończona jest elewacją drewnianą o profilu płaskim. Wewnątrz mieści się przedsionek pełniący rolę pomieszczenia relaksu, sauna fińska oraz przygotowana na surowo łazienka, usytuowana przy saunie.

Ściany wewnętrze w domku pokrywa boazeria drewniana najwyższej klasy. Podłoga w całości pokryta jest świerkową deską podłogową. W saunie za piecem znajduje się płyta z betonu architektonicznego, a nad piecem misa na zioła. W pomieszczeniu relaksu, w saunie oraz na tarasie zamontowano trzy głośniki stereofoniczne i dodano do nich wzmacniacz bluetooth.

Sauna dzięki szklanej ścianie frontowej z drzwiami, tworzy niemal jedność z przedsionkiem. Wszystkie ławy wykonane są z bezsęcznego drewna lipy klasy AA. Duży, zaokrąglony piec Harvia Cilindro z wbudowanym sterownikiem prócz najważniejszej funkcji, czyli nagrzewania sauny, jest również niezaprzeczalną jej ozdobą. Jego cylindryczny kształt i widoczne, specjalnie dobrane kamienie – otoczaki, potęgują wyjątkowy aspekt wizualny tego miejsca.

Nasi projektanci zadbali również o detale takie jak oświetlenie, włączniki, czy też gniazdka.