Sauna ogrodowa — Zgorzelec

Sauna ogrodowa w Zgorzelcu przedstawia jeden z naszych katalogowych modeli saun o nazwie Leo. Jest to projekt o wymiarach 385 cm x 245 cm łącznie z tarasikiem znajdującym się przed wejściem, a sama sauna ma wewnątrz wymiar 200 cm x 180 cm. Jest to zwarta bryła, której dwie ściany pokryte są blachą na rąbek, a dwie pozostałe wykończone drewnem. Oświetlenie w postaci oczek led umieszczono zarówno w saunie jak i na tarasie.
Z sauny rozpościera się potężne okno z widokiem na ogród. Na tarasiku mieści się jednooosobowa balia do schładzania, która świetnie sprawdza się pomiędzy seansami w gorącej saunie fińskiej. Wewnątrz podłączono elektryczny piec Harvia Vega z wbudowanym sterowaniem.  Nad piecem zawisła misa, w której można umieszczać kryształki soli lub aromaty. Na dwóch poziomach ław wygodnie mogą położyć się 2 osoby. Za oparciami znajduje się podświetlana ścianka solna, ułożona z cegieł z soli himalajskiej.
Projekt spełnia rolę rodzinnego miejsca relaksu i oddalenia od spraw codziennych na rzecz odprężenia w przytulnym kąciku własnego ogrodu.