1. SUPINE
  2. Blog sauny
  3. Wszystko, co musisz wiedzieć o transporcie saun ogrodowych!

Wszystko, co musisz wiedzieć o transporcie saun ogrodowych!

Nowoczesna sauna w Twoim ogrodzie w jeden dzień? Czemu nie?! Zdecyduj się na saunę z transportem i ciesz się swoim kącikiem spa.

Od kiedy w naszej ofercie znalazł się transport saun ogrodowych dźwigami HDS, możemy realizować marzenia Inwestorów w ekspresowym tempie. A co najważniejsze, nie ogranicza nas wielkość budynku!

Gotowa sauna ogrodowa w jeden dzień?

Jako producent oferujemy nie tylko sauny na zamówienie, ale również gotowe budynki saunowe. Zobacz nasze sauny ogrodowe: modele saun. Ponadto dzięki prefabrykacji i możliwości transportu dźwigiem HDS, sauna może stanąć w Twoim ogrodzie w ciągu jednego dnia. 

Jak odbywa się transport saun ogrodowych?

Sauny przewozimy w całości za pomocą HDS, czyli hydraulicznych dźwigów samochodowych. Są to pojazdy ciężarowe, które mają zainstalowany dźwig, służący do załadunku i rozładunku towarów. Jest to bezpieczny wybór, angażujący minimalną liczbę osób.

Jakie są zalety przewożenia saun w całości?

Głównymi zaletami transportu saun jest niższa cena oraz skrócony czas montażu. Po wykonaniu budynku w warsztacie instalacja sauny w ogrodzie Inwestora trwa zaledwie jeden dzień. Natomiast w przypadku budowy na miejscu inwestycji są to nawet dwa tygodnie. Oczywiście, gdy nie jest możliwy dojazd do działki dźwigiem, nadal oferujemy montaż sauny ogrodowej na miejscu! Zachęcamy do kontaktu.