1. SUPINE
  2. Blog domki 35m2
  3. Całoroczny dom 35m2 – zobacz nowoczesne projekty

Całoroczny dom 35m2 – zobacz nowoczesne projekty

Całoroczny dom do 35m² nie musi być tradycyjny. Zobacz projekty nowoczesnych domków bez pozwolenia na budowę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, stworzyliśmy nowoczesne domy do 35m². To budynek rekreacyjny, który pozwala uciec od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. To drugi dom, który jednak wcale nie musi być tradycyjny. Postawiliśmy więc na nowoczesną bryłę, modną elewację, duże przeszklenia oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Ponadto nasze skandynawskie budynki nie wymagają pozwolenia na budowę, dzięki czemu okres ich realizacji jest bardzo szybki. To krótka droga do ucieczki przed miastem.

Nowoczesny dom do 35m² – jak wygląda konstrukcja?

Nowoczesne domki bez pozwolenia na budowę tworzy nasz zespół doświadczonych stolarzy. Budowane są w naszym warsztacie ręcznie ze szkieletowej konstrukcji drewnianej. Ściany, sufit oraz dach nowoczesnego budynku są izolowane oraz ocieplone wełną mineralną. Dodatkowo deski elewacyjne pokrywamy specjalnym olejem, który zapewnia trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki tym zabiegom domek letniskowy staje się budynkiem całorocznym, służącym wiele lat.

Nowoczesny, całoroczny dom – w jaki sposób jest wykończony?

Nowoczesny styl domku całorocznego uzyskujemy na przykład dzięki zastosowaniu zewnętrznych płyt elewacyjnych HPL. To wykończenie dodaje nowoczesnego charakteru, a płyty elewacyjne HPL odporne są na butwienie, korozję, a także na działanie pogody (deszcz, śnieg, promienie słoneczne). Wnętrze domku do 35m² również może być nowoczesne. Aby uzyskać taki efekt, zamiast boazerią, wykańczamy je płytami kartonowo-gipsowymi, które malujemy na wybrany kolor.

Nowoczesny dom letniskowy – jak wygląda projekt?

Nowoczesny domek do 35m² to nie tylko wykończenie, ale przede wszystkim innowacyjny projekt. Inspirację czerpiemy od Skandynawów, gdzie tradycja wypoczywania w drugim domu jest dużo dłuższa, niż w Polsce. Nasze domy bez pozwolenia wyróżnia nowoczesna bryła, duże przeszklenia, a także maksymalne wykorzystanie niewielkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji naszych projektów nowoczesnych domków na zgłoszenie.