Supine to producent i wykonawca w zakresie:

Saun domowych

Jesteśmy polskim producentem saun, saun ogrodowych oraz ogrodowego SPA.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą ze Śląska, która powstała z zamiłowania do drewna, natury i zdrowia. Najważniejsze specjalizacje, którymi zajmujemy się na co dzień to budowa SAUN DOMOWYCH I OGRODOWYCH. Zrzeszamy specjalistów różnych dziedzin, co pozwala na kompleksowe obsługiwanie naszych Klientów. Oprócz prac na krajowym podwórku, sukcesywnie podbijamy również rejony międzynarodowe.

Odkryj naszą misję związaną z szeroko pojętą budową saun.

Naszą misją jest poprawa Twojego komfortu życia dzięki indywidualnie dopasowanym rozwiązaniom. Zajmujemy się holistyczną realizacją każdego przedsięwzięcia, od zaprojektowania inwestycji po jej montaż. Załatwiamy większość spraw dotyczących budowy, dbając o czas każdego Klienta. Naszym zadaniem jest tworzenie i zaopatrywanie w produkty podnoszące jakość funkcjonowania i zdrowia, a także promowanie ekologicznych rozwiązań budowlanych. Stąd w naszej ofercie znajdują się sauny domowe, ogrodowe oraz przydomowe budynki SPA.

Rodzina Supine, polskiego producenta saun – poznajmy się!

Zespół Supine składa się z kilkunastu osób, które łączą wspólną pasję, umiejętności i pracę. Nasz Team obejmuje stolarzy, przedstawicieli, projektantów, konstruktora, elektryka, oferenta oraz stanowiska kierownicze. Każdy odpowiedzialny jest za poszczególne prace i etapy zamówienia. Trud włożony przez każdego pracownika stopniowo zbliża nas do osiągnięcia założonego celu, czyli zrealizowania Twojej inwestycji. Od pierwszego kontaktu począwszy, przez wstępną ofertę, spotkanie, doradztwo, projekt, obróbkę materiałów, aż do finalnego montażu.

Produkcja saun domowych i ogrodowych od kuchni…

Wszystkie wyroby przygotowujemy w naszej pracowni stolarskiej w okolicach Bielska-Białej. Większość prac realizujemy w warsztacie, na dużej, specjalnie przystosowanej do tego typu prac powierzchni. Zajmujemy się tam odpowiednią obróbką surowców, przygotowując je do kolejnych etapów. Każdy element obrabiany jest ręcznie. Gotowe prefabrykaty przewozimy na plac budowy, gdzie zespalamy cały projekt. Dzięki temu procesowi skracamy termin montażu na miejscu realizacji dbając o czas, bezpieczeństwo oraz prywatną przestrzeń Inwestora. Bazujemy na wzajemnym wsparciu i praktyce naszych doświadczonych specjalistów. Używamy materiałów najwyższej jakości, aby poszczególne produkty jak i całe projekty zachwycały i służyły ich nabywcom przez długie lata.

Doświadczenie i sprawdzona współpraca – to nas wyróżnia na rynku producentów saun.

Jako eksperci korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy z dostawcami, którzy zaopatrują nas w różne komponenty, w tym między innymi drewno, szkło czy urządzenia i elementy wyposażenia. Na każdym etapie projektu służymy pomocą specjalisty, który doradzi w razie nurtujących pytań i problemów. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje niepowtarzalność końcowego produktu.

Nie wierzysz? Zobacz zrealizowane projekty i przeczytaj rekomendacje wystawione przez naszych Klientów!

W zgodzie z naturą

Nasza działalność ma ogromny wpływ na nasze otoczenie, nie zawsze jest to dobry wpływ. Dlatego, chcąc zbilansować negatywne działania jakie niesie za sobą praca z drewnem, staramy się oddać naturze to co z niej zabraliśmy. Mamy nadzieję że nasze działanie zostanie powielone przez inne firmy, i razem zadbamy o lepszą przyszłość kolejnych pokoleń.

Więcej o akcji znajdziesz tutaj.

Nasze rekomendacje:

Sauny

Zajmujemy się budową saun wewnętrznych jak i ogrodowych.

Sauny ogrodowe

Gotowe modele saun ogrodowych, zaprojektowane i stworzone przez nas.