Wyjątkowe modele saun

Przygotowaliśmy gotowe modele saun ogrodowych, abyś bez problemu mógł wybrać wariant dla siebie. Sauny te różnią się elewacją zewnętrzną, układami, kubaturą oraz przeszkleniami w celu zapoznania się z wieloma wariantami nasza firma Supine oferuje. Każdą saunę możemy modyfikować pod Twoje potrzeby. Oferujemy doradztwo oraz profesjonalny projekt sauny, a owocem całej naszej współpracy jest finalny montaż Twojej sauny ogrodowej w konstrukcji szkieletowej drewnianej.

Sauny ogrodowe mogą być Twoim prywatnym Spa niezależnie od pory roku czy aury na zewnątrz. Odpowiednio zaprojektowane pozwolą cieszyć się kąpielami cały rok, a detale, o które zadbamy dopełnią każdą kąpiel w saunie ogrodowej i pozwolą w pełni się zrelaksować i odpocząć.

Pobierz katalog, aby zapoznać się z naszymi gotowymi modelami saun zewnętrznych, które idealnie wpasują się do Twojego ogrodu. Znajdziesz w nim wizualizacje, wymiary oraz ceny poszczególnych domków saunowych.

Transport sauny w całości

Transport sauny dźwigiem HDS możliwy jest na terenie całego kraju. Twoją saunę przywozimy do Ciebie i montujemy w jeden dzień. Sauna jest od razu gotowa do użytku, a Ty możesz cieszyć się od razu prywatnymi seansami wraz z rodziną i znajomymi.

Do Twojej działki nie ma dojazdu?
Nie martw się, za pomocą dźwigu przeniesiemy saunę na odległość kilkudziesięciu metrów (nawet ponad innymi budynkami)!

Sprawdź nasze sauny ogrodowe

Proponujemy kilka gotowych modeli saun ogrodowych, które możesz zobaczyć poniżej. Nic jednakże nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli dla Ciebie saunę według Twojej własnej wizji. Możesz łatwo dostosować modele do swoich potrzeb w konfiguratorze lub napisać do nas na sklep@supine.eu po indywidualną wycenę interesującego Cię modelu.

Kompleksowa obsługa

Oferowane modele domków ogrodowych zawierają pełną konstrukcję oraz wyposażenie sauny fińskiej takie jak:

  • piec
  • drewno boazeryjne i ławkowe
  • zestaw akcesoriów
  • zagłówki
  • stolarkę okienną i drzwiową
  • elewację z olejem ochronnym
  • oświetlenie

Nasza oferta dotyczy kompletnej sauny ogrodowej wraz z wyposażeniem i ociepleniem — przywieziona dźwigiem HDS i zamontowana sauna, jest od razu gotowa do użytkowania. Produkt jest ręcznie tworzony przez naszych specjalistów — masz pewność, że nasz doświadczony zespół profesjonalistów zadba o najwyższą jakość wykonania. Rozbudowane portfolio realizacji, rekomendacje od naszych Klientów oraz wieloletnie doświadczenie, to aspekty, które wyróżniają firmę Supine na rynku. Zaufaj nam już dziś — nie możemy się doczekać, aż nawiążemy razem współpracę.