Sauna Berg – połączenie klasyki z nowoczesnością

Sauna ogrodowa z przedsionkiem

Sauna ogrodowa Berg wyróżnia się elewacją. Panele w jodełkę przełamane są oknami z przyciemnianymi szybami.
Wzdłuż dachu biegnie pas LED, który w przypadku danego modelu, jest alternatywą dla kinkietów. Na jej wnętrze składa się przedsionek o szerokości 130 cm I sauna o wymiarach 210 x 190 cm.

DOMEK SAUNOWY

Sauna ogrodowa Berg to połączenie stylu nowoczesnego ze stylem skandynawskim. Jej elewacja pokryta jest panelami w jodełkę w jasnym odcieniu drewna.
Prostą bryłę budynku przełamują przeszklenia w postaci wąskich okien z przyciemnianymi szybami. Na jej wnętrze składa się sauna fińska oraz przedsionek, który może zostać dodatkowo wyposażony w prysznic.
Budynek oświetlają taśmy led umieszczone wokół dachu na zewnątrz oraz w suficie podwieszanym, za oparciem i pod ławą we wnętrzu.

W saunie zewnętrznej została zastosowana podłoga drewniana, natomiast boazeria, podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Sauna ogrodowa wyposażona jest w szklane drzwi i dużą, hartowaną, dwukomorową szybę. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy Harvia, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Na wizualizacjach został przedstawiony inny piec, niż zawarty jest w podstawowej wersji cenowej.

  • Powierzchnia całkowita 3,9 m x 2,3 m
  • Wysokość 2,6 m
  • Sauna 2,1 m x 1,9 m

Drewno

Elewacja sauny ogrodowej Berg to panele drewniane o wzorze jodełki. Panele są ułożone na każdej ze ścian w sposób symetryczny. Kolor elewacji może zostać indywidualnie dopasowany do preferencji klienta. Sauna ciekawie prezentuje się w jasnej wersji kolorystycznej, tworząc kontrast z przyciemnianymi oknami, ale równie dobrze wygląd w ciemnym kolorach. Elewacja dodatkowo podświetlona jest pasem Led, który podkreśla jej geometrię.

Piec elektryczny

Sauna Berg wyposażona jest w piec Harvia Cilindro o mocy 9kW. Ten ustawiany na podłodze
piec charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Ażurowa zewnętrzna obudowa Cilindro wykonana jest ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej stali pomalowanej na biało. Możesz dostosowywać rodzaj ciepła od łagodnego do silnego, polewając wodą kamienie z boku lub z góry. Dostępny w opcji z wbudowanym panelem sterowania lub bez tego komponentu.

Przeszklenie

Sauna Berg wyposażona jest w trzy okna o wymiarach 60 x 210 cm oraz dwa 35  x 210 cm. Przeszklenie każdego z nich wykonane jest w odcieniu ,,antisol dark” co oznacza, że okna są przyciemniane. Okna nadają lekkości i nowoczesności całej bryle.

Promienniki kwarcowe

Mocą grzewczą zewnętrznej sauny Infrared nie jest piec, a promienniki podczerwieni. Decydując się na ten rodzaj sauny montujemy promienniki kwarcowe do saun Infrared niemieckiej firmy EOS. Są to urządzenia o pełnym spektrum promieniowania podczerwonego. Wykazują pełną moc działania niezwłocznie po uruchomieniu. Wymagają użycia osobnego sterownika dostosowanego do mocy. Montowanie promienników jest opcjonalne, jednak nie zostało wykorzystane w modelu Leo.

Oświetlenie LED

W oświetleniu podstawowym – wliczonym w cenę sauny ogrodowej – znajduje się oświetlenie ledowe w postaci tak zwanych „oczek”. Oświetlenie montowane jest na suficie lub pod ławkami. Co więcej, do wyboru są również nowoczesne, metalowo-drewniane lampy, a także w kolorze czarnym lub stalowym. Dodatkowe urozmaicenie może stanowić kolorowe, ledowe światło do saun, stanowiące koloroterapię.

Elewacja zewnętrzna

Drewniana elewacja zewnętrzna sauny Berg wyróżnia się jej nietuzinkową formą. Panele w jodełkę nawiązują do skandynawskiej stylistyki. Klasyczny wzór na elewacji kontrastuje z nowoczesnymi przeszkleniami tworząc w ten sposób ciekawe połączenie. Kolor paneli można indywidualnie dopasować zgodnie z oczekiwaniami.

Nagłośnienie

Kabina prysznicowa

Drzwi drewniane

Przycisk alarmowy

Dodatkowe przeszklenie

Oświetlenie

Inne niż LED

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Berg

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

Zamontowanie w saunie pieca elektrycznego oraz promienników pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Zastosowanie sauny 3w1 - pieca z parownikiem oraz promienników infrared pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kąpieli saunowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj sterownika

Wybierz dogodny dla siebie sposób sterowania sauną

Sterownik wewnętrzny

Sterownik zewnętrzny

Wybór tego rodzaju sterownika pozwala na ustawienia temperatury i innych parametrów z poziomu panelu lub za pomocą aplikacji na telefon lub tablet.

Smart saunę możesz połączyć z systemem inteligentnego domu.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana Twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Olcha

Lipa termowana

Cedr kanadyjski

Nowoczesne płyty Rohol

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Ukryty panel dotykowy za pomocą którego możesz sterować wszystkimi funkcjami swojej Inteligentnej Sauny

Audioserver do Twojej ulubionej muzyki automatycznie zaraz po wejściu do Twojej Inteligentnej sauny

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Oświetlenie

Wybierz najdogodniejszy pakiet oświetleniowy do sauny

Oczka LED na suficie oraz pas LED pod ławą

Oczka LED na suficie oraz pas LED: pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Oczka LED na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Gwieździste niebo RGB (koloroterapia) na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

The final estimated price is :

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem: