Sauna Bjorn – elegancja i materiały najwyższej jakości

Sauna ogrodowa z charakterem

Nasza nowa sauna ogrodowa BJORN szczególnie wyróżnia się ciemną kolorystyką. Jej elewacja pokryta jest deskami o profilu diagonal, pomalowanymi czarnym impregnatem. W jej wnętrzu zastosowano boazerię z drewna abachi thermo, które wyróżnia się ciemnym kolorem, aksamitną fakturą oraz wyjątkowym zapachem. Obszerne okno oraz drzwi charakteryzują się przyciemnianymi szybami ze szkła hartowanego. Ławy wykonane są z lipy, której kolor nadaje kontrastu całej bryle. Za piecem marki HUUM znajdziemy fornir kamienny w antracytowym odcieniu.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej Bjorn wykonana jest z deski płaskiej pomalowanej olejem w kolorze czarnym. Dach płaski pokryty jest membraną PVC, a w tylnej części domku zamontowano rynnę oraz rurę spustową. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm i 150 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Drzwi wejściowe do domku w standardowej wersji wykonane są z drewna wraz z przeszkleniem. Okno aluminiowe z szybą hartowaną zajmuje całą szerokość sauny, dzięki czemu z każdego jej miejsca wypatrywać można świata zewnętrznego. W domku zastosowano drewnianą podłogę. Standardowa boazeria ścienna w saunie wykonana jest z drewna abachi termo. Na podstawowe wyposażenie składa się również oświetlenie w postaci pasów ledowych o ciepłej barwie.

Sauna Bjorn to połączenie materiałów najwyższej jakości. Jej wnętrze tworzy eleganckie drewno abachi oraz jasna i przyjemna w dotyku lipa. Stylowy piec marki Huum wydobywa naturalne, cieszące oko, piękno kamieni. Elewacja budynku pokryta jest olejem o czarnym, głębokim odcieniu. Całość tworzy ciekawą kompozycję, idealnie komponującą się z zielonym otoczeniem.

  • Powierzchnia całkowita 2,5 m x 2,9 m
  • Wysokość 2,5 m
  • Sauna 2,1 m x 2,5

Drewno

Boazeria sauny ogrodowej Bjorn wykonana została z egzotycznego drewna termo abachi. Deski o szerokim profilu i delikatnej fakturze nadają elegancji saunie. Proces termowania powoduje, że materiał ten nabiera ciemnej, głębokiej, czekoladowej barwy. Dodatkowo staje się bardziej odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Piec elektryczny

Piec stanowi serce każdej sauny, również zewnętrznej. Do sauny Bjorn dobrano piec Huum Hive. Urządzenia marki Huum charakteryzują się wysoką jakością oraz nietuzinkową stylistyką. Ich instalacja pozwala na równomierne rozchodzenie się ciepłego powietrza w saunie. Unikalna konstrukcja Hive utrzymuje kamienie dłużej gorące, gwarantując relaksujące wrażenia niezależnie od wielkości Twojej sauny. Wymaga zastosowanie oddzielnego sterownika.

Przeszklenie

Sauna Bjorn wyposażona została w pionowe okno w ramie aluminiowej w kolorze antracytowym o wymiarach 210 cm x 210 cm. Zastosowano w nim szybę wewnętrzną hartowaną która znosi wysokie temperatury stosowane w saunie.

Promienniki kwarcowe

Mocą grzewczą zewnętrznej sauny Infrared nie jest piec, a promienniki podczerwieni. Decydując się na ten rodzaj sauny montujemy promienniki kwarcowe do saun Infrared niemieckiej firmy EOS. Są to urządzenia o pełnym spektrum promieniowania podczerwonego. Wykazują pełną moc działania niezwłocznie po uruchomieniu. Wymagają użycia osobnego sterownika dostosowanego do mocy. Montowanie promienników jest opcjonalne, jednak nie zostało wykorzystane w modelu Liv.

Oświetlenie LED

W oświetleniu podstawowym – wliczonym w cenę sauny ogrodowej – znajduje się oświetlenie ledowe w postaci tak zwanych „oczek”. Oświetlenie montowane jest na suficie lub pod ławkami. Co więcej, do wyboru są również nowoczesne, metalowo-drewniane lampy, a także w kolorze czarnym lub stalowym. Dodatkowe urozmaicenie może stanowić kolorowe, ledowe światło do saun, stanowiące koloroterapię.

Elewacja zewnętrzna

Drewniana elewacja zewnętrzna sauny ogrodowej uwidacznia naturę i zbliża użytkowników do zachowania tradycji. Elewacja zewnętrzna domku saunowego Bjorn wykonana jest z wysokiej jakości drewna o profilu płaskim zaimpregnowanym czarnym olejem.

Nagłośnienie

Kabina prysznicowa

Drzwi drewniane

Przycisk alarmowy

Dodatkowe przeszklenie

Oświetlenie

Inne niż LED

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Bjorn

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

Zamontowanie w saunie pieca elektrycznego oraz promienników pozwala na rozwiązanie 2w1 – można korzystać z sauny infrared, a innym razem z sauny suchej.

Zastosowanie sauny 3w1 - pieca z parownikiem oraz promienników infrared pozwala na korzystanie z pełnych możliwości kąpieli saunowych.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj sterownika

Wybierz dogodny dla siebie sposób sterowania sauną

Sterownik wewnętrzny

Sterownik zewnętrzny

Wybór tego rodzaju sterownika pozwala na ustawienia temperatury i innych parametrów z poziomu panelu lub za pomocą aplikacji na telefon lub tablet.

Smart saunę możesz połączyć z systemem inteligentnego domu.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana Twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Olcha

Lipa termowana

Cedr kanadyjski

Nowoczesne płyty Rohol

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Audioserver do Twojej ulubionej muzyki automatycznie zaraz po wejściu do Twojej Inteligentnej sauny

Ukryty panel dotykowy za pomocą którego możesz sterować wszystkimi funkcjami swojej Inteligentnej Sauny

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Oświetlenie

Wybierz najdogodniejszy pakiet oświetleniowy do sauny

Oczka LED na suficie oraz pas LED pod ławą

Oczka LED na suficie oraz pas LED: pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Oczka LED na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Gwieździste niebo RGB (koloroterapia) na suficie oraz pas LED RGB (koloroterapia): pod ławą, za oparciami i pod sufitem

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

The final estimated price is :

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem: