Sauna Lars – imponująca koncepcja domku

Sauna ogrodowa z podwójną ławą w kształcie litery „L”

Domek ogrodowy Lars mieści w sobie saunę oraz przedsionek. Elewacja wykonana jest z deski o profilu prostokątnym i zabezpieczona jest odpowiednim olejem. Posiada duże przeszklenie w postaci okna aluminiowego. Zaletą tego domku saunowego zdecydowanie są przeszklone drzwi wejściowe oraz do sauny. Podwójna ława w kszatłcie litery „L” pozwoli na pomieszczenie do 9 osób.

DOMEK SAUNOWY

Domek ogrodowy Lars mieści w sobie saunę oraz przedsionek. Elewacja wykonana jest z deski o profilu prostokątnym i zabezpieczona jest odpowiednim olejem. Dach płaski pokryto membraną dachową PVC oraz odprowadzono rynnę. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm i 150 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Na podstawowe wyposażenie składa się również oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek oraz 3 kinkiety zewnętrzne. Oferta domku ogrodowego Lars dotyczy kompletnej sauny ogrodowej wraz z wyposażeniem i ociepleniem.

Cały domek ma powierzchnię 9 metrów kwadratowych. Sauna, będąca najważniejszym elementem całego projektu, wykonana jest w boazerii ze świerku skandynawskiego, natomiast podest, ławki i oparcie wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy Harvia Cilindro z wbudowanym sterownikiem, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych oraz 3 kinkiety zewnętrzne. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora sauny Lars, aby dobrać saunę ogrodową pod swoje potrzeby i wycenić model. Wystarczy na końcu procesu podać swój adres e-mail aby otrzymać wycenę.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Lars

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu