Sauna Liv – odprężenie i ukojenie zmysłów

Minimalistyczny domek z sauną

Liv to produkt naszej nowej serii saun zewnętrznych o nowoczesnym designie. Ten wyjątkowy projekt doda charakteru każdej przestrzeni ogrodowej. Niewielkie wymiary sauny idealnie sprawdzą się nawet na małym podwórku. Wyposażono ją w dwie ławy, co pozwoli na korzystanie z sauny dwóm osobom w pozycji leżącej. Przed głównym pomieszczeniem dodaliśmy zadaszoną werandę. Niepowtarzalnego charakteru budynku dodaje okno z szybą z hartowanego szkła. Sauna LIv w ogrodzie to wspaniały sposób na spędzenie czasu z korzyścią dla ciała i umysłu. Kojące ciepło rozluźniające mięśnie, towarzystwo ciszy lub najbliższych osób i błogie lenistwo to idealny przepis na wieczór po ciężkim dniu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji sauny LIV – kliknij TUTAJ.

DOMEK SAUNOWY

Elewacja sauny ogrodowej Liv wykonana jest z deski płaskiej pomalowanej olejem w kolorze sosna oregońska. Jednospadowy dach pokryto blachą na rąbek stojący w kolorze antracytowym, a w tylnej części domku zamontowano rynnę oraz rurę spustową. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm i 150 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Drzwi wejściowe do domku w standardowej wersji wykonane są z drewna wraz z przeszkleniem. Okno aluminiowe z szybą hartowaną zajmuje całą szerokość sauny, dzięki czemu z każdego jej miejsca wypatrywać można świata zewnętrznego. W domku zastosowano drewnianą podłogę. Standardowa boazeria ścienna w saunie wykonana jest z drewna świerka skandynawskiego. Na podstawowe wyposażenie składa się również oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek.

W saunie zewnętrznej została zastosowana podłoga drewniana, natomiast podest, ławki i oparcia wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Świerk skandynawski tworzy boazerię. Sauna ogrodowa wyposażona jest w szklane drzwi i duże okno z hartowaną szybą. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy Harvia Vega z wbudowanym sterownikiem, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych. Na wizualizacjach został przedstawiony inny piec, niż zawarty jest w podstawowej wersji cenowej.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Liv

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu