Kameralna oaza odprężenia

Dyskretny domek saunowy

Xavier to nowoczesna odsłona tradycji. Domek ze względu na ograniczony rozmiar dedykowany jest przede wszystkim prywatnym nabywcom. Na budynek składa się kameralna sauna wyposażona w szklany front oraz identycznych rozmiarów przedsionek. Zastosowanie szyby weneckiej daje poczucie prywatności w swoim osobistym porcie relaksu. Boazeria zewnętrzna wykonana jest z modrzewia syberyjskiego w kolorze brązu. Współczesny domek ogrodowy może doskonale urządzić wolne miejsce na działce. Świetnie wkomponowuje się w indywidualne zagospodarowanie przestrzeni. Sporych rozmiarów szyba zapewnia niepowtarzalny widok na ogród.

BUDYNEK

Elewacja zewnętrzna wykonana jest z drewna modrzewia syberyjskiego w kolorze brązu. Dach pokryto membraną dachową pvc i zamontowano rynnę. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paro przepuszczalna i paroizolacyjna. Domek wyposażono w wenecką, dwukomorową szybę. Boazerię i podłogę w przedsionku stanowi świerk, natomiast podest to impregnowana płyta osb. Ściany i sufit pokryto malowaną płytą kartonowo-gipsową. Zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. Oczek.

W saunie został zastosowany podest z impregnowanej płyty osb, natomiast boazerię, ławki i oparcia oraz zabudowę pieca wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Sauna wyposażona jest w szklane drzwi i szklaną ścianę działową. Pomieszczenie wyposażono w piec firmy harvia cilindro pc90e, sterownik nexen, zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę oraz termohigrometr. Oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Menu