Sauna ogrodowa – kameralna oaza odprężenia

Dyskretny domek saunowy

Sauna zewnętrzna Xavier to nowoczesna odsłona tradycji. Domek saunowy ze względu na ograniczony rozmiar dedykowany jest przede wszystkim prywatnym nabywcom. Budynek to kameralna domek saunowy wyposażony w saunę z podwójnymi ławami oraz przedsionek. Ponadto okno w przedsionku daje poczucie zwiększenia powierzchni w swoim osobistym porcie relaksu. Boazerię zewnętrzną wykonano z drewna świerkowego o profilu rombu. Przeszklone drzwi wejściowe zapewniają niepowtarzalny widok na ogród. Dodatkowo w saunie ogrodowej zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek, a elewację zewnętrzną oświetlają 2 kinkiety. Podsumowując, współczesny domek ogrodowy może doskonale wypełnić wolne miejsce na działce.

DOMEK OGRODOWY Z SAUNĄ

Sauna ogrodowa ma elewację zewnętrzną wykonaną z deski elewacyjnej o profilu ROMB. Dach został pokryty membraną dachową PVC oraz zaopatrzony w rynnę. Na izolację składa się wełna mineralna o grubości 100 mm oraz folie: paroprzepuszczalna i paroizolacyjna. Ponadto domek saunowy ozdabia dwukomorowe okno wychodzące z przedsionka. Ściany i sufit w przedsionku pokryte są boazerią świerkową. Dodatkowo w saunie ogrodowej zainstalowano nowoczesne oświetlenie ledowe w postaci tzw. oczek, a elewację zewnętrzną oświetlają 2 kinkiety.

Sauna, będąca najważniejszym elementem całego projektu, wykonana jest w boazerii ze świerku skandynawskiego, natomiast podest, ławki i oparcie wykonano z najwyższej jakości drewna lipy klasy aa. Saunę wyposażono w hartowane drzwi szklane. Przede wszystkim sercem tej sauny jest piec firmy Harvia Vega. Ponadto ma dodatkowe wyposażenie: zagłówki, anemostat, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę oraz termohigrometr. Dodatkowo oświetlenie stanowi zestaw oczek ledowych.

Skonfiguruj swoją saunę ogrodową Xavier

GET STARTED

0$

Dziękujemy, skontaktujemy się wkrótce

Rodzaj Sauny

Wybierz typ sauny, który najbardziej Tobie odpowiada.

Charakteryzuje ją najwyższa temperatura i jednocześnie bardzo niska wilgotność powietrza - tylko 10%. Tak wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami, które polewa się wodą

Sauna Combi spełnia funkcję zarówno sauny suchej jak i parowej. Piec z kamieniami wyposażony jest dodatkowo w parownik.

W saunie infrared źródłem ciepła są promienniki podczerwieni, których fale wnikają bezpośrednio wewnątrz ciała.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Pieca

Piec elektryczny

Piec elektryczny

Promienniki kwarcowe

piec na drewno

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Rodzaj Drewna

Wybierz z jakiego drewna zostanie wykonana twoja sauna

Świerk skandynawski

Lipa STP

Lipa STS szeroka

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Dodatki do sauny

Dodatki do sauny

Nagłośnienie + bluetooth

Ściana solna

Oświetlenie podławkowe

Oświetlenie podsufitowe

Oświetlenie za oparciem

Gwieździste niebo

Koloroterapia pas LED

Przycisk alarmowy

Misa na zioła i aromaty

Płyty z kamienia

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Przedsionek

Wybierz pokrycie ścienne do przedsionka

Płyty kartonowo-gipsowe kładziemy na ścianach w ramach przygotowania pod kafelkowanie. Na podłodze kładziona jest płyta OSB. Płyty są dostępne także w wersji wodoodpornej dla pomieszczeń o wilgotności większej niż 70%. Pozostawiamy stan surowy, wykończenie pozostaje w zakresie inwestora.

Świerk cechuje wysoka kumulacyjność cieplna co pomaga w utrzymaniu ciepła w domku. Drewno to posiada młode, niewypadające sęczki. Profil STP to klasyczny profil saunowy o zaoblonej krawędzi. W takim przypadku podłoga jest pokryta panelem drewnianym lakierowanym.

Musisz wybrać element, aby kontynuować

Dalej

Skonfigurowaną ofertę otrzymasz mailowo w ciągu kilku minut po wprowadzeniu maila.

Podsumowanie

Nazwa Informacja Ilość Cena
Discount :
Razem:

Zamów

Menu