1. SUPINE
  2. Blog Chaty 35m2
  3. Celoročný dom 35m2 – pozrite si moderné návrhy

Celoročný dom 35m2 – pozrite si moderné návrhy

Celoročný dom s rozlohou do 35 m² nemusí byť tradičný. Pozrite si návrhy moderných chát bez stavebného povolenia.

Aby sme splnili očakávania najnáročnejších zákazníkov, vytvorili sme moderné domy s rozlohou až 35 m². Je to rekreačný objekt, ktorý vám umožní uniknúť z ruchu mesta a každodenných povinností. Je to druhý domov, ktorý však vôbec nemusí byť tradičný. Preto sme sa rozhodli pre modernú karosériu, módnu fasádu, veľké zasklenia a inovatívne technologické riešenia. Okrem toho naše škandinávske stavby nevyžadujú stavebné povolenie, takže doba výstavby je veľmi rýchla. Je to krátka cesta do mesta.

Moderný dom do 35 m² – ako vyzerá jeho výstavba?

Moderné chaty bez stavebného povolenia vytvára náš tím skúsených tesárov. V našej dielni sa stavajú ručne z drevenej rámovej konštrukcie. Steny, strop a strecha modernej budovy sú izolované a zateplené minerálnou vlnou. Okrem toho fasádne dosky natierame špeciálnym olejom, aby sme zaistili ich trvanlivosť a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vďaka týmto opatreniam sa z altánku stane celoročná stavba, ktorá bude slúžiť dlhé roky.

Moderný celoročný dom – ako je dokončený?

Moderný štýl celoročnej chaty je dosiahnutý napríklad použitím vonkajších fasádnych panelov HPL. Táto povrchová úprava dodáva fasáde moderný nádych a fasádne dosky HPL sú odolné voči hnilobe, korózii, ako aj voči poveternostným vplyvom (dážď, sneh, slnečné žiarenie). Interiér bungalovu s rozlohou do 35 m² môže byť tiež moderný. Aby sme dosiahli tento efekt, namiesto obkladu ich dokončíme sadrokartónom, ktorý natrieme farbou podľa vlastného výberu.

Moderný dovolenkový dom – ako vyzerá jeho dizajn?

Moderný bungalov s rozlohou do 35 m² nie je len o dokončení, ale predovšetkým o inovatívnom dizajne. Inšpirujeme sa Škandinávcami, kde je tradícia odpočinku v druhom dome oveľa dlhšia ako v Poľsku. Naše nepovolené domy sa vyznačujú moderným dizajnom, veľkými presklenými plochami a maximálnym využitím obmedzeného priestoru. Pozrite si vizualizácie našich návrhov moderných bungalovov v aplikácii.