1. SUPINE
  2. Blog sauny
  3. Sauna ogrodowa z balią, czyli prywatna strefa spa

Sauna ogrodowa z balią, czyli prywatna strefa spa

Sauna ogrodowa z balią w nowoczesnym lub tradycyjnym wykonaniu. Jak będzie wyglądała Twoja prywatna strefa spa?

Jeżeli myśląc o saunie ogrodowej, wyobrażasz sobie niewielką beczkę z drzwiami, przypominającymi wejście do domku hobbita… To koniecznie musimy rozbudzić Twoją wyobraźnię! Wyobraź sobie strefę spa, do której nie musisz dojeżdżać, ani z uprzedzeniem umawiać się na konkretne terminy. Nowoczesne lub bardzo tradycyjne spa, dopasowane do desingu ogrodu i sąsiadujących budynków. Dostępne 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Twoja prywatna strefa spa, czyli sauna ogrodowa z balią, to sposób na relaks w pojedynkę lub towarzyskie spotkania.

Przydomowa strefa spa, czyli co dokładnie może zawierać domek saunowy z balią?

Domek saunowy, pełniący funkcję spa, to często samodzielny budynek. Jego wyposażenie uzależnione jest od indywidualnych preferencji. Taki domek, poza kabiną saunową, może mieć wygodny przedsionek, pomieszczenie wypoczynkowe, przebieralnię, prysznic, a także toaletę. Budynek saunowy z zewnątrz dodatkowo możemy wyposażyć w przestronny taras, na którym znajdzie się balia, a nawet jacuzzi. Co więcej, niektórzy łączą strefę spa z rozrywkową, umieszczając na tarasie grill i barek.

Poznaj projekty sauny ogrodowej z balią.

W naszym portfolio znajduje się wiele realizacji przydomowych stref spa z sauną i balią w rolach głównych. Jako producent, wykonujemy zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne sauny. Każda z nich jest indywidualna i projektowana z myślą o potrzebach użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma z nich.

Sauna ogrodowa z balią

Tradycyjna sauna ogrodowa z dużym, zadaszonym tarasem, gdzie został umieszczony prysznic oraz balia. Dodatkowe elementy sauny pozwalają kończyć tradycyjny rytuał kąpieli, a także cieszyć się relaksem na łonie natury.

Niewielka sauna ogrodowa z balią i jacuzzi

Przydomowa strefa spa na stosunkowo niewielkiej powierzchni, czyli domek saunowy, balia i jacuzzi. Czy można chcieć czegoś więcej?

Domek saunowy Kraków małopolskie

Domek saunowy z grillem

Prywatne spa ze strefą rozrywki, czyli domek saunowy z dużym tarasem, na którym znajduje się grill, wędzarnia oraz barek. To przykład kompleksowego podejścia do tematu, jakim jest relaks, odpoczynek i zabawa w gronie przyjaciół.

Sauna ogrodowa Alex domowe spa

Nowoczesna sauna z balią

Tradycyjna sauna w nowoczesnym wydaniu, czyli projekt idealnie dopasowany do charakteru ogrodu i sąsiedniego budynku.

Sauna z jacuzzi w ogrodzie

Przestronny, częściowo zadaszony taras wypoczynkowy z jacuzzi to jeden z ważniejszych elementów tej strefy spa. Oczywiście dopełnieniem tego miejsca jest całoroczna sauna ogrodowa z dużą szybą wenecką, która zapewnia intymność.

Domek ogrodowy spa Zarzecze Bielsko-Biała

Marzysz o swojej prywatnej strefie spa? Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualny projekt, spełniający Twoje oczekiwania:

 

(+48) 795 600 656

sklep@supine.eu

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00