1. SUPINE
  2. Blog o saunovaní
  3. Sauna v podkroví vášho domu – vaše vlastné mini kúpele

Sauna v podkroví vášho domu – vaše vlastné mini kúpele

Sauna v podkroví je vynikajúcim riešením nielen pre malé domy. Pozrite si realizácie a inšpirujte sa!

Mnohí ľudia snívajú o domácej saune, ale zisťujú, že na ňu nemajú dostatok priestoru. V tomto prípade je ideálna malá, ale stále funkčná sauna v podkroví. Hoci sú takéto úlohy pre projektantov a stolárov skutočnou výzvou, sú našou špecialitou. Koniec koncov, každý sen o súkromnom wellness centre dokážeme premeniť na skutočnosť. Predstavujeme realizácie domácich sáun postavených v podkroví.

Domáca sauna v podkrovnej kúpeľni

Drevená domáca sauna bola nielen zakomponovaná na konkrétne miesto v kúpeľni, ale zodpovedá aj jej dizajnu. Vo voľnom kúte podkrovnej kúpeľne sme postavili malú fínsku saunu na mieru. Celá miestnosť je navrhnutá tak, aby sa čo najlepšie využil malý priestor a vytvorila sa skutočná relaxačná zóna v útulnom interiéri.

Domáca fínska sauna v podkroví obývacej izby

Na príklade tejto realizácie môžeme predstaviť našu službu vytvorenia dizajnu na mieru. Táto fínska sauna poskytuje nielen relaxáciu a funguje ako domáce mini kúpele, ale aj plne rozvíja priestor. Sauna v podkroví bola spojená so skriňou, čím sa priestor pri kolennej stene využil na 100 %. Celý projekt realizoval tím stolárov spoločnosti Supine.

Veľká sauna v podkroví

Investor nám v tomto prípade poskytol trochu viac priestoru. V kúpeľni sa pre saunu vytvorila plocha s rozmermi až 196 cm x 116 cm. Vďaka návrhu na mieru a práci skúseného tímu sa sauna dokonale hodí na navrhované miesto. Toto je jedna z väčších domácich sáun, ktoré sme mali možnosť postaviť v podkroví súkromného domu.

Malá domáca sauna v rohu v podkroví

Na zvýraznenie kontrastu tentoraz predstavujeme veľmi malú domácu saunu. A hoci je tu kúpeľňa veľká a vytvára veľký priestor na domácu relaxáciu, investori sa rozhodli pre malú saunu. Saunu sme vybavili dvoma stenami z tvrdeného skla, takže napriek svojej veľkosti pôsobí priestranným dojmom.

Sauna na kóte výrobcu Nakło Śląskie Tarnowskie Góry

Fínska sauna v podkroví

Klasická fínska sauna je poslednou z noviniek, ktoré sme chceli v tomto článku predstaviť. Drevená sauna je opäť dokonale integrovaná do kúpeľne v podkroví. A tentoraz sa jej podarilo zladiť nielen s priestorom, ale aj so štýlom miestnosti.

Stane sa sen o domácej saune skutočnosťou?

Príliš málo miesta nie je dôvodom na to, aby ste sa vzdali sna o vlastnej domácej saune. Riešením by mohla byť sauna v podkroví alebo na inom, nie zjavnom mieste. Radi prijmeme ďalšiu výzvu! Pozrite sa na ďalšie
realizácia domácich sáun
a na
kontaktovať
. Pripravíme vám individuálny projekt sauny snov.